Wpis z mikrobloga

hej Miraski i Mirabelki ,

Podzielę się dziś z wami taka historią z życia wziętą.
Moi rodzice mieszkaja na wsi, maja gospodarstwo, na którym np. obecnie rosna pomidory (od #!$%@? tego).Ze względu na to biorą czasem kogoś sezonowo do pracy. Mamy taki drewniany domek na podwórku po babci i tam nawet sobie moga mieszkać. Dzwonie do mamy, że jade do domu na weekend, cos im pomoge itd. bo pracuje z daleka od domu w mini korpo. I mama coś mi mowi, ze mamy pracownika, Szczepana, tylko zebym sie nie przestraszyla jak go zobacze. Wstałam w sobote rano, zaspana niemilosiernie, cos nieswiadomie zjadłam i poszłam popracowac przy sortowaniu pomidorów. Po dłuższej chwili podniosłam głowe... i nie wierze własnym oczom, typ (ten cały Szczepan) full makijaż, włosy fioletowo-zielone, kolczyki w uszach, a jakby tego bylo mało to cycki wypchane tak, że conajmniej rozmiar "D". Popatrzyłam z politowaniem i sie pytam "Ciebie to już całkiem poje$%#^o?1", a ten do mnie z tekstem - zobaczysz jak sie jutro wylaszcze.
Następnego dnia, mama zaniosla mu obiad i pozniej cos od niego chciała i go woła "Szczepan wyjdz na chwile", a ten z tekstem "Dzis nie ma Szczepana, jest Sandra"... i nagle wychodzi z tej drewnianej chatki, włosy wyprostowane, cycki znow wypchane, wymalowany, a do tego mini - mame rzuciła do niego z tekstem, że ledwo mu jaja zakrywa, to on sie usmiechnął i powiedział, że o to chodzi. Coś jeszcze walnął tekstem, że boi sie isc do sklepu, bo kazdy facet go bedzie zarywal, a to znaczy ze moze nie za szybko wrócić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby tego było malo, ze tak wygląda, to ładuje dziennie po 15 piwerek, bo bez tego mu sie łapy trzesą i ciagle cos opowiada. Ale za to jest robotny za dwóch (za Szczepana i za Sandre).

a jakby ktos chciał uzupełnić fapfolder, to dorzuce zdjecie - jakos kijowa, bo robione z okna w domu z dużym przybliżeniem

#heheszki #patologiazewsi #bekazpodludzi #rakcontent #truestory
askasliw - hej Miraski i Mirabelki ,

Podzielę się dziś z wami taka historią z życi...

źródło: comment_2AGs1rVjkpGoHd6z782WUBTnsZkad02f.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@Dassault: mój drogi, w takich miejscach historia takiej osoby znajdzie największą ilość odbiorców. takie tagi są potrzebne, żeby pokazać - jak w tej historii, że nie każdy na pierwszy rzut oka jest zły - poczytaj komentarze i sam zobaczysz, że bardzo dużo ludzi odebrało to właśnie w pozytywny sposób.
  • Odpowiedz
@askasliw: No i macie takiego dziwaka, on sobie pracuje, wspólnie pośmieszkujecie - nikomu nie dzieje się krzywda. I co, Polacy tacy nietolerancyjni? Gdyby wierzyć mediom, to taki człowiek w Polsce nie ma życia i dostaje w ryj dwa razy dziennie, a popracować może co najwyżej jako prostytutka.
  • Odpowiedz
@alan11: dokładnie, nie krzyczy że chce więcej praw ani że jest nadczłowiekiem. Tylko pracuje jak każdy. Sam mówi o sobie jako o osobie lekko skrzywionej psychicznie, bo jak twierdzi nie urodził się taki. Ale właśnie takich ludzi jak on nie ma w mediach w internecie też ciężko o takich, bo wszedzie tylko widac jakieś tęcze, parady, dziwne slogany, itd. Dlatego zniechęcają społeczeństwo do takich ludzi, ale jak widać da sie
  • Odpowiedz
@duskhorizon: to się nie dogadamy, bo to miała byc historia z jajem i z morałem, ale nie każdy potrafi to w tym znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodatkowo poprawiła humor kilku osobom, co bardzo mnie cieszy. A następnym razem jak będe coś opisywać - to zwrócę się do Ciebie. Widocznie jesteś urodzonym humanistą.
Może być?
  • Odpowiedz
@Zygmunt_60: pewnie się bez problemowo by zgodził. Ale niestety musiałam wyjechać z moich pięknych stron, ze względu na #korposwiat, dlatego też nie miałam czasu za nim biegać i robić mu jakiś sesji - stąd na szybko foto z okna :)
  • Odpowiedz
, to dorzuce zdjecie - jakos kijowa, bo robione z okna w domu z dużym przybliżeniem


@askasliw: a bo pisalas:
, to dorzuce zdjecie - jakos kijowa, bo robione z okna w domu z dużym przybliżeniem
  • Odpowiedz
@askasliw: dzielenie się historią czyjegoś życia to upublicznianie czyjegoś zdjęcia dodając obraźliwe tagi? Gratuluje, mam nadzieje że ktoś ci kiedyś zrobi zdjęcie i podpisze "lol co za ryj". Mniej hipokryzji, więcej #!$%@? przy pomidorach i może coś z ciebie wyjdzie.
  • Odpowiedz
@QEDUO: zabawny jestes, jakbys poczytał komentarze, to byś wiedział, ze dana osoba zgodziła sie na publikowanie historii na ten temat :D a jak ktoś wrzuci moje zdjęcie i otaguje #bekazpodludzi to dam plusa - mam dystans do siebie i do tego co czytam :) jeśli chodzi o ciężką prace, to nie jest mi obca. Całe dzieciństwo ciężko pracowałam, żeby było na chleb i jestem z tego dumna, bo
  • Odpowiedz
@askasliw: po pierwsze to jestem kobietą a po drugie to w tym wpisie śmiejesz się z kogoś a nie z siebie, więc nie wiem co ma do tego twój dystans, nie każdemu pasuje jak na niego plują w necie.
  • Odpowiedz