Wpis z mikrobloga

1. Bądź mno
2. Przez rok nie bierz urlopu, bo chcesz mieć dużo dni do wykorzystania w okresie wakacyjnym
3. Zapierdziel w trakcie wakacji duży, urlop nie
4. Miej urlop w drugiej połowie września
5. Planujcie wakacje z różowym w Chorwacji na wyspie Hvar
6. 3 dni przed wyjazdem dowiedz się, że różowy nie może jechać bo uchodźcy w Europie i rodzice się będą martwić
7. Brak profitu


()

#przegryw #feels
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dreamy: W grę wchodzi tak naprawdę tylko Polska, ewentualnie jakieś wyspy, ale raczej te droższe... Trzeba będzie coś w Polsce wybrać, ale jak patrzę na pogodę na najbliższe dni... To tylko smutnazaba.jpg na mojej twarzy
  • Odpowiedz
5. Planujcie wakacje z różowym w Chorwacji na wyspie Hvar

6. 3 dni przed wyjazdem dowiedz się, że różowy nie może jechać bo uchodźcy w Europie i rodzice się będą martwić


@ArekJ: Chorwacja? Uchodźcy? Czy rodzice tego paska mają rozum i godność człowieka?
  • Odpowiedz
@deroo: Wiem, ale to już jest raczej nie do przekonania. Pozostaje nam piękna Polska jesień ;) Muszę tylko wyrzucić telefon na czas urlopu, bo tam przed siedzeniem w telefonie powstrzymałby mnie roaming, a tu nic nie szkodzi na przeszkodzie :P
  • Odpowiedz
@Perlo: nie wierzę, że tylko 24h jechał do Barcelony z Polski, albo źle zapamiętałeś, albo Ci naściemniał :P

zobacz sobie ile jeżdżą autobusy kursowe. Warszawa -> Barcelona to 35 godzin w trasie:)
  • Odpowiedz
@deroo: wyjazd ze szczecina, wiec odejmij sobie kilka godzin ;) i tam +/- 2h bo wiadomo ze mogl bys nieprecyzyjny. W kazdym razie wspomina to jako meczarnie, wez wysiedz tyle bez prostowania nog praktycznie ;)
  • Odpowiedz
@Perlo: nie wierzę, że jechał mniej niż 30h. 22-24h to się do Chorwacji autokarem jedzie, a gdzie Chorwacja a gdzie Hiszpania :P

przerąbane, dlatego się zdziwiłem jak przeczytałem 'jedź do Barcelony' xD
  • Odpowiedz
@deroo: w glowie utkwilo mi 24h, moglo to byc powiedziane "ponad 24h". Bierz pod uwage serio skad sie jedzie, bo szczecin to od razu wskakujesz na autostrade na niemcy i lecisz ;)

Tak czy siak, polecam, swietne miejsce, zwlaszcza z rozowym. Duzo lepsze niz przereklamowany Paryz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Perlo: byłem w Barcelonie, całkiem spoko ale raczej ciężko będzie jakiś sensowny lot wyhaczyc. Jak wrócę do domu to się będę rozglądal
  • Odpowiedz