Wpis z mikrobloga

Naprawdę zaczynam się obawiać polonizacji wysp brytyjskich. Polacy masowo zalewają ten kraj (są drugą największą mniejszością narodową), dzietność ich kobiet przewyższa dzietność Brytyjek, ba są to drugie najbardziej dzietne kobiety na wyspach (2,6 dziecka). Co najgorsze oni nie asymilują się z tamtejszych zachodnim, zaawansowanym społeczeństwem, ba śmią jeszcze co sam miałem okazje zobaczyć w internecie obrażać swoich chlebodawców i krytykować politykę przez nich prowadzoną, słyszałem również, że jeden z nich może kandydować na burmistrza Londynu. Naprawdę boje się tego, że przejmą władzę w tym kraju i ustanowią swoje reakcyjne i zacofane rządy. Najbardziej szkoda mi kobiet, bo jak wyczytałem z rzetelnego źródła jakim jest fp UKIPu ci Polacy to jakieś dzikusy, piją i biją po pijaku swoje kobiety z powodu zbyt przyprawionej solą zupy. Quo vadis Europo?
#4konserwy #neuropa #polakicebulaki #oswiadczenie #bekaznarodowcow #bekazprawakow #emigracja #stoppolonizacjieuropy
AndrzejBreivik - Naprawdę zaczynam się obawiać polonizacji wysp brytyjskich. Polacy m...

źródło: comment_zV9t5mKM02NoPJkkkpDkuNylOryCUmL9.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima: Nie rozumiem porównania, są grupy takie jak Żydzi, którzy byli najbardziej prześladowaną grupą i zawsze mieli przesrane a jednak trzymali poziom. Zawsze.

Są takie kraje jak Japonia czy Korea Pd, które były dla Europejczyków jak Afryka, a są bardziej high-tech od większość z nas.

Są pojedyncze kraje afrykańskie, które radzą sobie DUŻO lepiej od reszty. Imponująco lepiej. Ale nadal jest to bida z nędzą.

Są kraje takie jak Brazylia czy
  • Odpowiedz
@lazzyday: Ale zauważ że np Żydzi nigdy nie byli zaawansowana cywilizacja, zaś kraje azjatyckie osiągnęły ten poziom głównie ze względu - w dużym skrócie - poczucie narodowego obowiązku(wsparcie kapitału zagranicznego to swoją droga).

Kraje Ameryki Łacińskiej to swoją drogą ciekawy okaz rozwoju o pojawiających się później dysproporcji - jeśli przebiega on w sposób nieregularny i chaotyczny. Np Brazylia choć się rozwija, problem przestępczości oraz ubóstwa się nie zmniejsza. Dawny kryzys w
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima: Cywilizacja stworzona przez Żydów to nasza cywilizacja, ponieważ tutaj było ich najwięcej, a system etyczny, kulturowy i prawny wywodzi się w dużej mierze z chrześcijaństwa, które z kolei pochodzi z judaizmu.

Raczej poczucie obowiązku to część ich kultury. Są raczej introwertykami, ciężko pracują, trzymają się swoich i przydatność dla społeczności świadczy u nich o wartości człowieka

A co do eksploatacji to można porównywać kraje w danych kontynentach, niektóre były bardziej
  • Odpowiedz
@lazzyday: Co do religii to się zgodzę, jednak nie jestem do końca przekonany co do kolebki cywilizacji chrześcijańskie w judaizmie, ponieważ choć pewnym stopniu przyjęliśmy ten system etniczny, jednak i tak już w początkowych wiekach dominacji chrześcijaństwa był zupełnie czym innym niż judaizm. Cywilizacja nasza zachodnia bardziej jednak się opiera na dokonaniach Greków i Rzymian, aniżeli Żydów. Judaizm ma bardzo mały procent w tym udziału, bo przecież te różnice kulturowe nie
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima: Nadal się nie zgadzam w kwestii judaizmu, ale nie mam więcej argumentów a nie chce mi się szukać.

Dobrze, z kultury, ale skąd jest kultura? Przecież nie spada z nieba. Różne społeczności przeszły różne ścieżki ewolucyjne i przystosowywały się do otaczającego ich środowiska. Kultura nadal jest w nas i naszych dzieciach, nawet jeśli będziemy wychowywani w innych warunkach. Dzieci imigrantów z Korei i Japonii nadal będą cichsze, bardziej nastawione na
  • Odpowiedz