Wpis z mikrobloga

Naprawdę zaczynam się obawiać polonizacji wysp brytyjskich. Polacy masowo zalewają ten kraj (są drugą największą mniejszością narodową), dzietność ich kobiet przewyższa dzietność Brytyjek, ba są to drugie najbardziej dzietne kobiety na wyspach (2,6 dziecka). Co najgorsze oni nie asymilują się z tamtejszych zachodnim, zaawansowanym społeczeństwem, ba śmią jeszcze co sam miałem okazje zobaczyć w internecie obrażać swoich chlebodawców i krytykować politykę przez nich prowadzoną, słyszałem również, że jeden z nich może kandydować na burmistrza Londynu. Naprawdę boje się tego, że przejmą władzę w tym kraju i ustanowią swoje reakcyjne i zacofane rządy. Najbardziej szkoda mi kobiet, bo jak wyczytałem z rzetelnego źródła jakim jest fp UKIPu ci Polacy to jakieś dzikusy, piją i biją po pijaku swoje kobiety z powodu zbyt przyprawionej solą zupy. Quo vadis Europo?
#4konserwy #neuropa #polakicebulaki #oswiadczenie #bekaznarodowcow #bekazprawakow #emigracja #stoppolonizacjieuropy
Pobierz AndrzejBreivik - Naprawdę zaczynam się obawiać polonizacji wysp brytyjskich. Polacy m...
źródło: comment_zV9t5mKM02NoPJkkkpDkuNylOryCUmL9.jpg
  • 68
@ruszka: Nie mówię, że coś jest "spoko luzik" Odpowiedziałem na konkretny komentarz na temat zamachów bombowych. To jest temat, w którym teraz rozmawiam. Dołącz do niego, albo się łaskawie nie #!$%@? ze swoimi gwałtami.

życzę ci, abyś kiedyś zgubił się w Wiedniu i przypadkiem znalazł się w dzielnicy muzułmanów

A ja tobie nie życzę żebyś kiedyś znalazł się w Łodzi na Limanowskiego zobaczył jak życzliwi potrafią być biali katoliccy Polacy
Nie mówię, że coś jest "spoko luzik" Odpowiedziałem na konkretny komentarz na temat zamachów bombowych. To jest temat, w którym teraz rozmawiam. Dołącz do niego, albo się łaskawie nie #!$%@? ze swoimi gwałtami.


ani nikomu nie robi żadnej krzywdy


Jeżeli uważasz, że gwałt to nie jest wyrządzanie krzywdy, to powinieneś iść się leczyć - mowię kompletnie poważnie.

A ja tobie nie życzę żebyś kiedyś znalazł się w Łodzi na Limanowskiego zobaczył jak
@lowca_chomikow: wytłumacz mi, w jaki sposób kilkadziesiąt tysięcy przybyszów zdołało się zorganizować, zdobyć łodzie i przetransportować się przez Morze Śródziemne.
Zapewnij mnie, że żaden z tych 'uchodźców' nie jest terrorystą isis.
Powiedz mi, dlaczego nie przyjmą ich kraje arabskie - przykładowo Egipt leży bliżej, niż Niemcy.
Największym problemem jest fakt, że muzułmanie nie chcą tolerować praw panujących u nas, a nawet domagają się wprowadzania ich prawa.
A porównanie Polaków w UK
@AndrzejBreivik: Ten tekst może miałby sens, gdyby społeczeństwo brytyjskie faktycznie było negatywnie nastawione do Polaków. Ci, którzy w UK byli, wiedzą, że tak nie jest. Społeczeństwo nie ma nic przeciwko imigrantom, którzy nie siedzą na socjalu. Pewnie znajdą się osoby, które mają negatywny stosunek do Polaków, ale to zdecydowana mniejszość. Większość uważa nas za pracowity naród, który napędza im gospodarkę. To rząd brytyjski robi z Polaków kozła ofiarnego. Nie mogą się
@lowca_chomikow:

No dobra... To w takim razie poproszę statystyki które pokazują, że większość muzułmanów dokonuje gwałtów.


Aha, czyli teraz chcesz statystyki, które umożliwiłby ci udowodnienie twojej tezy, bo w końcu to, że 2% społeczeństwa wykonuje 78% gwałtów jest całkowicie normalne?

Nikt nie mówi, że wszyscy muzułmanie to #!$%@?, ale ze statystycznego punktu widzenia jeżeli tak mała grupa robi tak wielki burdel, to nie powinno jej się umożliwiać zasiedlenia się na naszych
Strach natomiast nie jest powodem dla którego człowiek zdrowy moralnie odmawia pomocy tysiącom potrzebujących ludzi uciekających przed wojną.


@lowca_chomikow:

Widzisz, i właśnie takimi jak ty manipulują politycy - wrażliwym ludziom, którzy by wszystkim pomagali. To Niemcy, Francja i USA zrobili burdel, zlikwidowały władzę która trzymała terrorystów za mordę, i teraz, gdy nie mogą sobie poradzić z zalewem imigrantów chcą ich rozdzielać POD PRZYMUSEM między innymi krajami UE.

Poza tym, gdzie ty
@lowca_chomikow:

Ad personam, brak argumentów, brak znajomości danych statystycznych, "nie interesuje mnie" "ludzie potrzebują pomocy", typowy człowiek który nie ma pojęcia o świecie i próbuje dyskutować na poważne tematy, nie mając elementarnej wiedzy. #!$%@?, najlepiej weźmy ich wszystkich, co z tego, że się nie asymilują, co z tego, że im więcej ich jest, tym wzrasta niebezpieczeństwo, co z tego, że Angela zamyka sobie granicę z Austrią dla imigrantów, co z tego,