Wpis z mikrobloga

Naprawdę zaczynam się obawiać polonizacji wysp brytyjskich. Polacy masowo zalewają ten kraj (są drugą największą mniejszością narodową), dzietność ich kobiet przewyższa dzietność Brytyjek, ba są to drugie najbardziej dzietne kobiety na wyspach (2,6 dziecka). Co najgorsze oni nie asymilują się z tamtejszych zachodnim, zaawansowanym społeczeństwem, ba śmią jeszcze co sam miałem okazje zobaczyć w internecie obrażać swoich chlebodawców i krytykować politykę przez nich prowadzoną, słyszałem również, że jeden z nich może kandydować na burmistrza Londynu. Naprawdę boje się tego, że przejmą władzę w tym kraju i ustanowią swoje reakcyjne i zacofane rządy. Najbardziej szkoda mi kobiet, bo jak wyczytałem z rzetelnego źródła jakim jest fp UKIPu ci Polacy to jakieś dzikusy, piją i biją po pijaku swoje kobiety z powodu zbyt przyprawionej solą zupy. Quo vadis Europo?
#4konserwy #neuropa #polakicebulaki #oswiadczenie #bekaznarodowcow #bekazprawakow #emigracja #stoppolonizacjieuropy
AndrzejBreivik - Naprawdę zaczynam się obawiać polonizacji wysp brytyjskich. Polacy m...

źródło: comment_zV9t5mKM02NoPJkkkpDkuNylOryCUmL9.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@lowca_chomikow: Uprzedzenia Brytyjczyków do Polaków, w przeciwieństwie do uprzedzeń do muzułmanów, nie mają podstaw w faktach. Polacy nie wysadzają się w powietrze na dworcach ani nie robią strzelanin w redakcji pism drukujących karykaturalne obrazki. Większość z nich pracuje zamiast żyć z zasiłków i nie opanowują dzielnic do tego stopnia, że nawet policja boi się tam zapuszczać. Nie słyszałem też, żeby Polak oblał żonę kwasem za to, że spojrzała na innego faceta.
  • Odpowiedz
@kw401:
1. Uprzedzenia Brytyjczyków dotyczące Polaków nie dotyczą wysadzania się w powietrze, tylko złodziejstwa i awanturnictwa. Rzeczy, które wielu Polaków faktycznie dokonuje, oczywiście nie większość, ale...
2. Ogromna większość muzułmanów też nie wysadza się w powietrze, ani nikomu nie robi żadnej krzywdy
  • Odpowiedz
@AndrzejBreivik: Bardzo mądry tekst! Mam do ciebie kilka pytań:

1. Czy wiesz że Polacy są u nas w UK grupą emigrantów która pobiera najmniej zasiłków ze wszystkich grup etnicznych? Włączam w to także Brytyjczyków.

2. Podaj proszę ile zamachów w ostatnich latach dokonali ci straszni Polacy.

3. Zdajesz sobie sprawę że reakcyjne i zacofane rządy to nie tylko marzenia Polaków, to także marzenia brytyjskiej Upper Class? Zniszczyć lewactwo, zatrzymać imigrację spoza
  • Odpowiedz
@AndrzejBreivik: Ale o co chodzi? Co mi do tego że Brytyjczycy wpuszczają do siebie Polaków, ich kraj ich prawo. Jak nie chcą to niech nie wpuszczają, ja im dyktować polityki imigracyjnej nie będę. Mieszkam w Polsce, co mnie interesują Polacy mieszkający za granicą? No może nie licząc tego że niby z jakiej paki mają prawa wyborcze skoro nie ponoszą konsekwencji swoich wyborów.
  • Odpowiedz