Wpis z mikrobloga

To niesamowite,...można by pomyśleć, że mądre społeczeństwo bo nie poszło na głosowanie. A to zwykłe debile, którzy kompletnie nie zrozumieli, kto to zarządził, po co i dlaczego taka frekwencja. Na domiar tego debile szydzą z Kukiza, i nie kumają o co chodzi sterowane błazny, że on robi bardzo dużo dla polski. Zresztą, kto mądry niech ogarnie Najnowszy odcinek Maxa Kolonko. Już prościej się nie dla dlaczego.
  • Odpowiedz
@kernelstrog: dokładnie, ale dziwi mnie ten hejt na Kukiza tu na wykopie bo pomimo innej idei naprawy polski wydawać by się mogło, ze jadą na jednym wózku i oile wyborcy kukiza hejtują tylko PO ew. noweczesna PL to Korwiniści jak p------i obrali sobie kukiza za wroga nr.1
Mi to śmierdzi płatnymi trollami, bo chyba wyborcy Korwina nie są aż takimi debilami.
  • Odpowiedz
jest nieprzewidywalny i tylko krzyczy albo JOW albo to ktoś zrobi, eksperci przedstawią rozwiązania a sam ich nie ma. J


@kolanin: Przecież Korwin to głupek, wiem bo go znam, wysiuda was tak, jak oszukał Pawła Kukiza, przerobi was, zmieli, wyzuję i wypluje, kiedy będzie miał tylko na to ochotę.
  • Odpowiedz
Jedyne co się udało "politykowi" Kukizowi to zmarnować 100 milionów złotych. Niech się zajmie śpiewaniem, bo on się do polityki nie nadaje - można go dowolnie wymanewrować.


@fledgeling: nie wiem czy jak Cię nazwę idiotą, to nie obrażę idiotów ;| Jak niby Kukiz zmarnował 100 milionów, zarządził referendum? ułożył pytania? kazał telewizją przemilczeć temat referendum tak że mało kto wiedział że się odbyło ;)?
  • Odpowiedz
ak niby Kukiz zmarnował 100 milionów, zarządził referendum? ułożył pytania? kazał telewizją przemilczeć temat referendum tak że mało kto wiedział że się odbyło ;)?


@SenJestDlaSlabych: gdyby nie było Kukiza - nie byłoby idiotycznego referendum.
  • Odpowiedz
@bartula123: nie znam nikogo kto by głosował na Kukiza w wyborach, za to znam wiele osób które głosowały na PIS, PO, na Korwina i to właśnie one poszły na referendum nie zależnie od poglądów uznał że to ich obowiązek.
  • Odpowiedz
@SenJestDlaSlabych: to że było - zawdzięczamy Kukizowi, który o ile mi wiadomo nie ma nawet konkretnego projektu ustawy w tej sprawie, tylko majaczy o ekspertach.
Gdyby nie było Kukiza - nie zostałoby zmarnowane 100 milionów złotych na jego projekt, który jak jasno widać - nie interesuje większości społeczeństwa (na szczęście).
  • Odpowiedz
@fledgeling: bzdurne gdybanie, gdyby nie było PO nie zadłużylibyśmy się na kilkaset miliardów, gdyby nie było katastrofy Smoleńskiej rządziły by Kaczory, a gdyby Korwin panował nad wygadywanymi bzdurami, mógłby liczyć na 10% poparcia.

A kto kazał Komorowskiemu robić referendum? Kukiz?
Te 100 milionów to kropla w przekrętach innych Partii.
  • Odpowiedz