Wpis z mikrobloga

@rozrzutnik_obornika: Faktycznie, beka z tego że ludzie chcą żeby ich państwo ruchało dalej w dupe. Myślisz że jak KORWIN wejdzie do sejmu i rzuci 15 nowymi mądrościami to się coś zmieni? Zmienią się tylko świnie w korycie, które będą Cię miały w dupie tak samo jak reszta. Najważniejsze za to żebyś teraz Kukiza hejtował, prezes JKM będzie zadowolony bo więcej jego świnek będzie w sejmie.
@cmhqwidget: KORWIN proponuje konkretny program i reformy. Wiem jak partia zachowa się przy głosowaniu o kradzieży kasy na kopalnie, podniesieniu podatków czy przyjęcia imigrantów.
A Kukiz jest nieprzewidywalny i tylko krzyczy albo JOW albo to ktoś zrobi, eksperci przedstawią rozwiązania a sam ich nie ma. Jak dla mnie zachowuje się jak dzieciak a nie jak mąż stanu czy poważny polityk.
Polacy właśnie udowodnili, że można nas #!$%@?ć w dupę bez wazeliny, a bardziej was którzy nie poszli na referendum i nawet się wam grymas na twarzy nie wyskoczy. Rozumiem być przeciwnym, ale nie pójść to jest po prostu żałosne. Ale nie nie wy jesteście dumni z tego, nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Ja osobiście stwierdzam, że jesteśmy jednak tępym narodem i nic dobrego nas nie czeka skoro nawet nie chce