Wpis z mikrobloga

@kolanin: Tak, wiemy już jak zachowa się KORWIN, zrobi wszystko żeby zdobyć elektorat i wejść do sejmu, zgnoi nawet ludzi którzy również są antysystemowcami, co widać po co drugim poście na ich fanpejdżach ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie pitol że chodzi o Kukiza bo jak na liście Kukiza jednak weszli ludzie z Ruchu to nagle KORWIN zaczął mówić że RN to karierowicze co się do koryta
Myślałem że to prezydent i rząd za to odpowiada, coś się zmieniło? Coś przespałem


@cmhqwidget: jeśli Kukiz chce być politykiem to musi liczyć się z tym, że będzie konkurował z innymi politykami. No i politycy z PO+PISu zrobili go bez mydła, co było do przewidzenia od dawna.
Taki człowiek nie umie sobie poradzić nawet w sprawie referendum, to myślisz że poradzi sobie z czym innym?

Pomijam tutaj zupełnie problem głupoty JOWów
@fledgeling: Aha, czyli teraz to jego wina za to że go gnoją bo walczy z systemem? Korwin jest za to mistrzem w tym fachu i nie mówi o Hitlerach i innych głupich rzeczach przez które traci elektorat a które są potem przeciw niemu wykorzystywane? Np. to że Duda to kompletne zero? Że by strzelał do górników?

Nadal nie kumasz o co chodzi w JOWach i całym referendum. Chodziło o to żeby
@publiczny2010: Stary, nie poddawaj się po pierwszej rundzie. Ja też mam dość ale się nie poddaję, ale któregoś dnia może tak być że sam będę miał dość i będę chciał #!$%@?ć. Wtedy będę potrzebował kogoś takiego jak Ty kto będzie mi mówił tak jak ja do Ciebie w tej chwili. Szykuj się na rundę 2, to dopiero początek wojny ;)
Aha, czyli teraz to jego wina za to że go gnoją bo walczy z systemem? Korwin jest za to mistrzem w tym fachu i nie mówi o Hitlerach i innych głupich rzeczach przez które traci elektorat a które są potem przeciw niemu wykorzystywane? Np. to że Duda to kompletne zero? Że by strzelał do górników?


@cmhqwidget: Skoro napisałem źle o Kukizie, to znaczy, że jestem za Korwinem. Ciekawa logika...
@rozrzutnik_obornika: Nie żadna beka z Kukiza, tylko to był człowiek któremu też na czymś zależało. Jemu nie chodziło o pieniądze, chciał coś zmienić. Moim zdaniem nie wytrzymał tej presji jaką na niego wszyscy nakładali i negatywnego nastawienia wielu ludzi. Trochę się pewnie teraz przebudził i stwierdził, że polityka to jedno wielkie gówno do którego musisz mieć stalowe nerwy i charakter #!$%@? z nikim się nie liczącego, potrafiącego kłamać w żywe oczy.
@rfree: >
2) czy jesteś za usunięciem podatku PIT?

Ch^jowe te pytanie. Jak ludzie mogą nie być za zniesieniem podatków? To jest oczywiste, że podatki im niższe tym lepsze dla nas. Równie dobrze pytanie może brzmieć "czy jesteś za spłaceniem długów wszystkich obywateli polskich oraz długu państwowego" K^rwa nawet jeżeli byłaby tylko jedna opcja "TAK" nikt by się nie gniewał
@rfree: ja bym dodał jeszcze pytania o małżeństwa/związki homoseksualne, aborcję i in-vitro. Ja jestem przeciwny ogólnie ale wolę już żeby było referendum i lud zdecydował a nie robiono z tego aferę i temat zastępczy co kilka miesięcy