Wpis z mikrobloga

@cmhqwidget: moment rozłamu w KNP, gdy powstawała partia KORWiN, to było wzajemne obrzucanie się błotem przez polityków obu partii, nie wnikając w to, kto miał więcej racji. Jeżeli bardzo chcesz, to poszukam jutro jakichś cytatów, obecnie jestem trochę zmęczony, co do RN, Winnicki:

Dlatego Korwina-Mikke jako polityka nie traktuję. Jest on celebrytą, który od ćwierć wieku urządzą specyficzny show polityczny, trwoniąc w kolejnych przegranych kompaniach wyborczych zaangażowanie i potencjał wielu, najczęściej
Pete1 - @cmhqwidget: moment rozłamu w KNP, gdy powstawała partia KORWiN, to było wzaj...

źródło: comment_9ejffpydoUxyQusTwix3uvjbbKbsQQVy.jpg

Pobierz
@Pete1: Dobre :D Z tym Winnickim, może dlatego został u Kukiza bo Korwina nie chce? Swoją drogą gdyby tak się stało że by jednak za RN poszedł w koalicję z KORWiN to trochę hipokryzja. No ale co tam, układy i układziki. Mnie najbardziej martwi że w tych antysystemowcach coraz mniej ideałów a coraz więcej interesów, takich samych jak w starych partiach.
@cmhqwidget: w RN do niedawna silną pozycję miał Marian, były członek UPR przecież, nie dziwi mnie to, że akurat on z Kukizem nie poszedł, bo ideowo bliżej mu do Korwina. I tak pewnie też cała partia wygląda, jest jakaś frakcja ze zboczeniem wolnorynkowym, obecnie w defensywie, po zdymisjonowaniu Kowalskiego, i jest bardziej socjalistyczna, której chyba przewodzi Winnicki. Ciekawe co tam dalej u nich będzie po "dramie" na linii Winnicki - Kowalski,
Niech Kukiz wrzuci na luz i nie walczy z wiatrakami. Niech jebia cebulakow w dupe ile wlezie - wlasnie pokazali ze nie sa madrzejsi od np. znerwicowanych na tle rasistowskim spoleczenstw zachodnich.
Ta sama ignorancja - najlepiej nic nie robic, zajmowac sie trywializmami, glosowac na beton - w sumie to po co wam ta demokracja w ogole?
Nawet nie przejsc sie na referendum ktore mogloby cos zmienic a potem tagowac #bekazkukiza -