Wpis z mikrobloga

@publiczny2010: Na razie kompletnie nic nie wyjaśniłeś, takie puste słowa to można wszem i wobec o wszystkich puszczać. Gwoli ścisłości nie jestem ani pisowcem, ani powcem. To konkretne referendum to była żenada, pytania napisane przez gimnazjalistę pierwszej klasy. Referendum zrobione na #!$%@? to i ludzie nie potraktowali poważnie. Nie, nie jestem za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii, chcę aby dostawali jeszcze więcej w inny sposób. Oddawanie pustych kartek to nie rozwiązanie.
A potem na forach będą płakać, że nikt nie liczy się z ich zdaniem, politycy ich olewają itp.


@Pan_Buk: to referendum było bez sensu. Prawdziwe to powinno mieć pytania

1) czy jesteś za absolutnym zakazem przebywania u nas nielegalnych imigrantów, oraz islamistów z UE, za nie przyjmowaniem żadnego i deportowaniem obecnych którzy nie maja obywatelstwa Polski?

2) czy jesteś za usunięciem podatku PIT?

3) czy jesteś za pozwoleniem ludziom na rezygnację
Faktycznie, beka z tego że ludzie chcą żeby ich państwo ruchało dalej w dupe.


@cmhqwidget: A co metoda liczenia głosów ma ze sposobem w jaki postępuje państwo?
O wadach JOW napisano bardzo wiele, ale nawet jakby były - to co niby by się zmieniło?

Jedyne co się udało "politykowi" Kukizowi to zmarnować 100 milionów złotych. Niech się zajmie śpiewaniem, bo on się do polityki nie nadaje - można go dowolnie wymanewrować.
Może to nie my mamy kij w dupie, ale ty masz ch...owe poczucie humoru?


@Tesseract: A może i jedno i drugie?
Wiesz, że ironia nie zawsze jest śmieszna? Taki fakt na poniedziałek.
A wiesz, że plusowanie na wypoku nie jest wyznacznikiem niczego? Taki drugi fakt na poniedziałek.
@Tesseract: Możesz mieć rację z tym spadkiem, ale nie wmówisz mi, że poparcie dla JOW spadłoby poniżej 50%. Referenda w Polsce w tej formie na chwilę obecną są bez sensu. Można założyć, że przy wyborach prezydenckich byłaby szansa na odpowiednią frekwencję. Dla władzy ten wynik to bajka. Teraz gdy będą chcieli #!$%@?ć jakiś pomysł nie brudząc sobie rąk - ogłoszą referendum.
@balrog84: Myślę, że gdyby temat JOWów był brany na poważnie, a więc referendum było poprzedzone kampanią społeczną wyjaśniającą czym są JOWy, co się z nimi wiąże i jakie są wady takiego rozwiązania to poparcie spokojnie by spadło poniżej 50%. Obecnie ciężko w ogóle mówić o poparciu dla JOWów, bo śmiem twierdzić, że 50% ludzi w ogóle nie ma pojęcia co to jest.