Wpis z mikrobloga

1) poznaj na imprezie rozowego
2) regularne #seksy od 2 randki
3) z czasem uswiadamiaj sobie ze nie jest w twoim typie
4) ciagnij to dalej bo darmowe #seksy
5) po miesiacu rozowy zaczyna sie fochowac bo spotkania tylko na 1h
6) uswiadom rozowego ze traktujesz ja jak znajoma i nie jest to zwiazek
7) szok i niedowierzanie, zdziwienie i placz
8) koniec seksow ( ͡° ʖ̯ ͡°)
9) #feels bo troche ##!$%@?
  • 159
@TheOneAndOnly: co za szczeniackie podejście... Żal i poruta, jeszcze się usprawiedliwiasz. Jeśli tylko poczułeś, że nic do niej nie masz, nic do niej nie czujesz, nie masz wobec niej żadnych konkretnych planów (nawet ci się nie podoba!), to powinieneś zakończyć relację. Tak zrobił by mężczyzna honorowy i z zasadami, ale teraz tacy są jak dinozaury - na wymarciu.
@UndaMarina: z jednej strony się z Tobą zgadzam, powiedzmy ,że jego postawa nie należy do rycerskich. ale różowe też są sobie winne. jak laska dająca dupy na drugiej randce ma być przez kogokolwiek poważnie traktowana? jak dla mnie to on jej dał lekcje życia, że poważnego związku nie zaczyna się od chędożenia. wyjdzie jej to na dobre. a chłop no jak chłop, to w genach jest zakute ,że jak samica sama
@UndaMarina: Dziewczynko dorośnij, znormalniej i zachowaj swoje wyidealizowane podejście dla siebie. Tego jak jest skonstruowany świat nie zmienisz. Naprawdę nie wiem jak można niedopowiedzenia rozsądzać wedle swojego widzimisię ("rucha mnie bo kocha i chce bym była jego księżniczką, dam mu tyłka jeszcze raz, żeby mieć pewność, że kocha "). To że niedopowiedzenia działają zawsze po myśli niepoprawnej romantyczki w komedii romantycznej nie znaczy, że tak wygląda rzeczywistość. Dorośli ludzie nie parzą
nie, problemem są takie pijawki, jak ty. Bez honoru, bez zasad, liczące tylko na drapane. Co z tego, że możesz ją skrzywdzić, zranić, sprawić że będzie cierpiała. Najważniejszy jest twój #!$%@?. Zgiń i przepadnij.


@UndaMarina: Wiem, że generalizuję, ale Wasze zachowanie sprzyja takim sytuacjom. Zazwyczaj jest tak:
- podchodzisz z szacunkiem, szukasz związku - to dziewczyna myśli, że chcesz ją przelecieć i się oddala
- chcesz ją tylko przelecieć - "spoko
@UndaMarina: Co wy macie z tym seksem jako prezentem dla mężczyzny, który zasługuje. #!$%@? to jest seks a nie złoty rolex. Nie jest wart zazwyczaj 100zł, bo za stówkę można dostać seks zdecydowanie lepszy, niż z jakąś niedoświadczoną zawstydzoną nastką, co leży jak kłoda. Miłość też sobie wsadźcie w buty. Można się kochać bez seksu i seksić bez miłości. Nie ma w tym nic złego. Za nic nie mogę pojąć, co
@UndaMarina: ej ej, dlaczego uważasz, że różowy został przez niebieskiego wykorzystany? To Wy nie odczuwacie radości z seksu? Co poruchał, to jego, ale też co poruchała, to jej! Spotykali się tylko na seks, różowy dopowiedział sobie więcej, być może się zadużył, ale niebieski uciął temat. Koniec kropka.

mogła zachować ten dar dla innego


Ale nie zachowała i poszła do łóżka na drugiej randce. Zresztą co to za dyskryminacja? Cipka to dar