Wpis z mikrobloga

1) poznaj na imprezie rozowego
2) regularne #seksy od 2 randki
3) z czasem uswiadamiaj sobie ze nie jest w twoim typie
4) ciagnij to dalej bo darmowe #seksy
5) po miesiacu rozowy zaczyna sie fochowac bo spotkania tylko na 1h
6) uswiadom rozowego ze traktujesz ja jak znajoma i nie jest to zwiazek
7) szok i niedowierzanie, zdziwienie i placz
8) koniec seksow ( ͡° ʖ̯ ͡°)
9) #feels bo troche ##!$%@?
  • 159
Nie jest ani trochę zepsuta przez społeczeństwo. Dlatego ma u mnie zapewnione, że póki jest ze mną, będzie najszczęśliwszą dziewczyną na ziemii. Jak widać można mieć super dziewczyne, która za kilka lat będzie pewnie żoną. :)


@Kopamatakawapl: zebyś się nie zdziwił ( ͡º ͜ʖ͡º) życie zwykle wszystko #!$%@?
widze, ze rozpetalem niezly shitstorm, dementujac:
@UndaMarina, @SebusPL, @ruszka , @Spacijesc, @Smerfny_Dupek, @ninakraviz, @przemo123mo

Spotkalem sie z nia wczoraj zeby wszystko wyjasnic. Przyznala, ze kazdy kolejny #seks coraz bardziej ja angazowal, ale mi jasno o tym nie powiedziala. Kiedy jej powiedzialem, ze nie moze liczyc na staly zwiazek bo aktualnie go nie chce, nie mam na niego ochoty i traktuje ja jako blizsza kolezanke + seks z
@TheOneAndOnly: stara krowa a taka durna. Jak wie już wszystko i dalej chce się z tobą bzykać, to cóż zabezpieczaj się dobrze. Choć zawsze istnieje ryzyko, że cię złapie na dziecko, więc lepiej uważać (a najlepiej nie moczyć kija w psycholce).
@TheOneAndOnly: Ona za każdym razem będzie liczyć, że może jednak seks w końcu obudzi w Tobie uczucia. Tak to działa. Dla nas seks, w większości, to właśnie okazywanie czegoś z serca i naprawdę ciężko nam zrozumieć, jak to możliwe, że nasze feelsy pozostają bez wzajemności, mimo starań, mimo - właśnie - uczuciowego seksu.

Jedyne rozwiązanie w tej sytuacji to całkowite zerwanie kontaktu.