Wpis z mikrobloga

1) poznaj na imprezie rozowego
2) regularne #seksy od 2 randki
3) z czasem uswiadamiaj sobie ze nie jest w twoim typie
4) ciagnij to dalej bo darmowe #seksy
5) po miesiacu rozowy zaczyna sie fochowac bo spotkania tylko na 1h
6) uswiadom rozowego ze traktujesz ja jak znajoma i nie jest to zwiazek
7) szok i niedowierzanie, zdziwienie i placz
8) koniec seksow ( ͡° ʖ̯ ͡°)
9) #feels bo troche ##!$%@?
  • 159
  • Odpowiedz
Nie jest ani trochę zepsuta przez społeczeństwo. Dlatego ma u mnie zapewnione, że póki jest ze mną, będzie najszczęśliwszą dziewczyną na ziemii. Jak widać można mieć super dziewczyne, która za kilka lat będzie pewnie żoną. :)


@Kopamatakawapl: zebyś się nie zdziwił ( ͡º ͜ʖ͡º) życie zwykle wszystko #!$%@?
  • Odpowiedz
widze, ze rozpetalem niezly shitstorm, dementujac:
@UndaMarina, @SebusPL, @ruszka , @Spacijesc, @Smerfny_Dupek, @ninakraviz, @przemo123mo

Spotkalem sie z nia wczoraj zeby wszystko wyjasnic. Przyznala, ze kazdy kolejny #seks coraz bardziej ja angazowal, ale mi jasno o tym nie powiedziala. Kiedy jej powiedzialem, ze nie moze liczyc na staly zwiazek bo aktualnie go nie chce, nie mam na niego ochoty i traktuje ja jako blizsza kolezanke + seks z ktorym ja nie mam problemu zeby go uprawiac mechanicznie bez uczuc, ona sama przyznala ze nie jest w stanie miec kolegi i uprawiac z nim seksu bo tak nie potrafi.

Kiedy spytalem czy chce zerwac znajomosc czy moze potrafi sie przestawic ze mozemy sie spotykac jak dobrzy znajomi, np. razem na imprezie ale odcinamy sie calkowicie
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: stara krowa a taka durna. Jak wie już wszystko i dalej chce się z tobą bzykać, to cóż zabezpieczaj się dobrze. Choć zawsze istnieje ryzyko, że cię złapie na dziecko, więc lepiej uważać (a najlepiej nie moczyć kija w psycholce).
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: Ona za każdym razem będzie liczyć, że może jednak seks w końcu obudzi w Tobie uczucia. Tak to działa. Dla nas seks, w większości, to właśnie okazywanie czegoś z serca i naprawdę ciężko nam zrozumieć, jak to możliwe, że nasze feelsy pozostają bez wzajemności, mimo starań, mimo - właśnie - uczuciowego seksu.

Jedyne rozwiązanie w tej sytuacji to całkowite zerwanie kontaktu.
  • Odpowiedz