Wpis z mikrobloga

@Polska4Ever: @berti: NA OPAKOWANIU PISZE ZE BIALKO 3 X DZIENNIE PO 35GRAM JA BIORE TAK JAK PISZA ALE ZAMIAST PRZED SNEM PIJE PRZED TRENINGIEM CZY NIE ZALEJE MNIE TLUSZCZEM PRZEZ TO? OGOLNIE ROBIE MASE

Serio widziałem coś podobnego i nie wiem do dziś co bym odpisał. ()
@Polska4Ever: Po co? Przewiń cały dzień na tagu to będziesz miał te pytania wypisane przez ich autorów jeszcze gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie moim królem wśród pytań jest trening całego ciała ale nogi nie bo biegam/gram w piłe/jeżdzę rowerem i są silne.
@easy_tf: z jednej strony nie można winić ludzi za brak wiedzy, zwłaszcza że na opakowaniu masz instrukcję dawkowania. Z drugiej, jak chcesz coś robić w wymiarze 25 godzin w miesiącu lub więcej , to powinieneś się zainteresować tematem bardziej niż jaka jest dawka syropu na kaszel.
Jak ktoś jest leniwy to moja odpowiedź tego nie zmieni. Czasem odpiszę, ale częściej już mi się nie chce, dlatego... @Polska4Ever: niech ktoś... ;-)
@berti: Za brak wiedzy nie, za brak chęci do tego żeby zrobić coś bez podstawy roszczeniowej - tak. Jeśli wrzucam komuś link, a on mi odpisuje, że nie chce mu się patrzeć i czy mogę mu napisać co tam jest to mi ręce opadają.