Wpis z mikrobloga

@FaktyTVN: Od waszego pojawienia się na portalu ze śmiesznymi obrazkami nie przeszkadzaliscie mi, ale to oświadczenie to jak policzek w twarz. Oglądam Fakty, to jeszcze mam sobie robić powtórkę na wypoku? Nie jesteście medium komercyjnym?
Zmieńcie człowieka od mediów społecznościowych bo ten marnuje nasz czas.
@FaktyTVN: ludzie, uspokojcie sie troche. Jeszcze pare wulgaryzmow i sam przestane tu wchodzic. Mozna lubic TVN lub nie. Mi np. ich linia polityczna raczej nie pasuje (bo nie sa obiektywnym medium i maja swoja linie - w PL zreszta niezaleznych mediow nie ma) ale nie jest to powod aby zachowywac sie jak prostak. Powolujac sie na przyslowiowego "#!$%@?" sami sobie wystawiacie opinie. I sami sobie i swojej sprawie szkodzicie.
@FaktyTVN: Nie masz prawa ani żadnej mocy, co dopiero jakiegoś zobowiązania czy nakazu...
By samoistnie działać w imię i imieniem TVN, wiesz, że naruszasz pewne zasady.
Dlatego Ci na najwyższym szczeblu, już wiążą z Tobą dziwne scenariusze, to jasne i nie trzeba być w "ekipie" by wiedzieć o tym : ). Koszmar, ale w sumie z roszczeniem moralnym, mnie ono przekonuje.. sam się przekonasz, bo ja z całą pewnością nie przekonuje.
@FaktyTVN: Hahahahaha, serio? przecież mściwe Mirki będą was teraz specjalnie zakopywać, bo "nas będziesz straszyć? Pokażemy wam!" A i szczerze mówiąc wydaje mi się, że od dziś mi też wasze treści jakoś zbrzydną, nawet zastanawiam się na zaobserwowaniem was, aby nie przegapić żadnego newsa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co wam się w dupce poprzewracało? Przecież was ludzie zakupują nie dlatego, że się tak zgadali, tylko po prostu