Wpis z mikrobloga

@FaktyTVN: Czyli jak uważam że wasze znalezisko się nie nadaje to dostanę bana bo zgłosicie to do moderacji jako manipulację?

Gdyby nie to że to fakty to każdy by wrzucał obrazki z *bait*, a tak to mamy czysty przykład tego jak samemu się zaorać xD

Zatrudnię soszial-media-eksperta do pracy w redakcji faktów tvn. Mile widziane doświadczenie jako moderator serwisu wykop.pl #pdk
@FaktyTVN: Ja zakopuję treści prawackie, a inne mirki mają prawo zakopywać Wasze. W sumie niektóre też zakopuję. Nic nie mam do Wazego profilu, ale czesto to co wrzucacie nie jest ciekawe, a wrzucacie to, bo jest od Was. Można to uznać za spam. Przykro mi, ale prawo to prawo.
@FaktyTVN: Dlaczego tylko zgłaszać, idźcie za przykładem @NadiaFrance i zróbcie sobie białą listę, jeśli aż tak bardzo zależy wam na kółku wzajemnej adoracji. Ludzie mają prawo zakopywać i wykopywać co im się podoba, dlatego prawie każde gównoznalezisko o tym jak komuś ukradli auto dostaje kupę wykopów. Mi to nie pasuje, ale nie płaczę o tym na mirko.
Poza tym, głosy nie muszą być obiektywne, mamy demokrację. Mogę głosować na Korwina bo
@FaktyTVN: uważam, że spamujecie zbędne informacje. Ten post jest niepotrzebny bo tak na prawdę kogo ma interesować, że zgłaszacie do moderacji? Zainteresowanych? Czy wszystkich dookoła? A może kolejny raz chcecie opowiedzieć O GRUPIE LUDZI KTÓRA MANIPULOWAŁA GŁOSAMI ALE MODERACJA DZIAŁAŁA SPRAWNIE. Wiemy, czytając każdy Wasz wpis dowiemy się o ostatniej akcji z prawatorem - chociażby dlatego spamujecie. Jestem w stanie bronić swojego zdania. Elo.
Pobierz
źródło: comment_0zlqTRbfXwjypeUFBCsBTdO21aeaIxKI.jpg
@FaktyTVN: a jak miesiąc temu zgłosiłem Wam sprawę w której znalezisko weszło na główną i było wielkie zainteresowanie sprawą, użytkownicy Was prosili o nagłośnienie sprawy, nastepnie ktoś z Waszego konta powiedział że się, cyt."przyglądacie sprawie", a koniec końców olaliście mnie i moją prośbę to też mam napisać na kontakt TVN czy od razu przyjechać do siedziby i naskarżyć że ktoś sobie żarty ze mnie robi ?

Serio, moglibyście chociaż mi coś
To chyba jest subiektywna ocena, czy dla kogoś to jest SPAM, czy nie


@shark93: Nie. Definicja spamu wyraźnie mówi, że to niechciane treści o charakterze reklamowym. Sam nie lubię TVN, ale reklam nie wrzucają, więc jak już zakopywać, to na pewno nie za spam.


będziemy sobie zakopywac co chcemy


@ziobro2: Problem w tym, że zakop nie jest czymś w rodzaju minusa - zakopać można z jednego z poniższych powodów:
-
@kw401:

Definicja spamu wyraźnie mówi, że to niechciane treści o charakterze reklamowym.

Nie. W definicji nie ma mowy o charakterze reklamowym. Przykład? Choćby maile o charakterze przekrętu nigeryjskiego.
Tak czy siusiak, pytaniem pozostaje, czy wrzucanie treści z własnej strony nie jest właśnie reklamowaniem się - IMHO jest. Ale to może robić na wykopie każdy i to zupełnie legalnie - to do użytkowników należy ocena, kiedy przekroczy się masę krytyczną, przy której