Wpis z mikrobloga

Informacyjnie: będziemy zgłaszać do @Moderacja wszystkich Mirków, którzy notorycznie zakopują znaleziska za "SPAM".
Codziennie chcemy dostarczać tu ciekawostek od naszych reporterów. Nie dodajemy niechcianych treści komercyjnych, a efekt pracy dziennikarzy oraz zespołu.

Miłego dnia.

#oswiadczenie
  • 527
  • Odpowiedz
Niektóre środowiska nie mogą sobie poradzić z tym, że podajemy prawdziwe informacje takie


@FaktyTVN: Buhahaha wy i prawdziwe informacje?! To jakiś oksymoron. Może ci wasi typowi odbiorcy czyli Janusze i Grażynki łykają te wasze popłuczyny "dziennikarskie" . ! Na całe szczęście cały czas wam spada oglądalność!
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: a jak miesiąc temu zgłosiłem Wam sprawę w której znalezisko weszło na główną i było wielkie zainteresowanie sprawą, użytkownicy Was prosili o nagłośnienie sprawy, nastepnie ktoś z Waszego konta powiedział że się, cyt."przyglądacie sprawie", a koniec końców olaliście mnie i moją prośbę to też mam napisać na kontakt TVN czy od razu przyjechać do siedziby i naskarżyć że ktoś sobie żarty ze mnie robi ?

Serio, moglibyście chociaż mi coś
  • Odpowiedz
jeżeli będzie to notoryczne to sprawa dla @Moderacja. Ostatnio pewne grupa manipulowała w ten sposób i poniosła konsekwencje.


@FaktyTVN: Czyli rozumiem, że wchodząc w wykopalisko, mam patrzeć na to kto dodał #!$%@? znalezisko, zanim je zakopie? To co, są równi i równiejsi? A co jeśli po prostu nie podoba mi się to, co dodajecie?
  • Odpowiedz