Wpis z mikrobloga

@duskhorizon: Ale ja nie wykopuje ani faktu, ani w potylice, ani niezależnej. Mam #!$%@?ą lance na polskie media bo nikt z tych niedouczonych pismaków nie relacjonuje a jedynie narzuca swoją narrację.

Więc usuń konto i nie bierdol kupot.
@FaktyTVN: No, tylko, że ludzie akurat decydują tutaj co wejdzie na główną a co zostanie zakopane. Zasłużyliście sobie na takie traktowanie i ludzie was tu po prostu nie znoszą. Gówno wam da napadanie moderacji swoim płaczem. "Zbanujcie bo zakopujo". Za kogo wy się tam #!$%@? macie. Karmicie ludzi gównem to i nim będziecie obrzucani.
@FaktyTVN: A ja będę zgłaszać każde takie znaleziosko jako INFORMACJA NIEPRWADZIWA! bo takiej ściemy i propagandy jak wasza stacja jeszcze tutaj nie widzieliśmy! NIe podobają nam się wasze wiadomości i dajemy je jako SPAM bo są gówno warte!
Nie dodajemy niechcianych treści komercyjnych


@FaktyTVN: Pytanie za 100 punktów: dlaczego to Wy macie decydować o tym, co chcę, a czego nie chcę widzieć na Wykopie? A zakopywanie znalezisk, przez niczym nie powiązane ze sobą osoby, to nie jest manipulacja. Nie jesteście tu mile widziani i przyjmijcie to do wiadomości, bo aktualnie zachowujecie się jak Platforma, która przyczyn porażki dopatruje się wśród Reptilian z innej galaktyki, zamiast zrozumieć, że ludzie mają
@FaktyTVN: wy tak na poważnie? Robicie z siebie jeszcze większych debili niż jesteście. Po co w ogole sie pchacie na wypok skoro wiadomo ze jestescie tu znienawidzeni - i moim zdaniem slusznie? Szukajcie se poklasku gdzie indziej z tym waszym pseudo-dziennikarstwem vel propaganda.

Swoja droga ciekawy test dla @Moderacja - po czyjej stronie by staneli w takim gowno-konflikcie? Po stronie uzytkownikow, ktorzy stanowia sens serwisu, czy po stronie pseudo firmy, ktora