Wpis z mikrobloga

Drugi w komentarzu porównuje najbardziej znany światowy konkurs piosenki do patostremow


@jmuhha: no ale co to jest? Chłopy w pieluchach śpiewające o traktorach. Baba ubijająca masło. Ludzka stonoga. Przecież to się idealnie wpisuje w patostreamy.

Sam chwilę obejrzałem, ale żeby siedzieć przed tv 3 godziny i się tym podniecać to serio trzeba mieć nudne soboty ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
@Sansiwiera
To pytanie jest mega ignoranckie. Po co tak wsadzać kij w mrowisko, jednocześnie trochę obrażając osoby które to oglądają?

To ja może odwrócę pytanie - dlaczego uważasz, że to paździerz? I dlaczego mam robić coś "lepszego" w ten jeden wieczór w roku?

Jestem przekonany, że wszyscy, ktorzy mowia o tym ze szkoda czasu i można go lepiej spożytkować, innego dnia siadają wieczorem do tv lub na fejsa i tracą ten czas
Może mi ktoś wyjaśnić fenomen Eurowizji? Serio nie macie nic lepszego do roboty w sobotni wieczór niż oglądanie tego paździerza


@Sansiwiera: to są ludzie którzy lubią kiepskie rozrywki. Raz oglądają fame MMA potem #danielmagical a jak on skończył nadawać to ta patologia przerzuciła się na #raportzpanstwasrodka potem jeszcze z rodzicami trudne sprawy i barwy szczęścia a wieczorem #eurowizja.

Po prostu patologia taka jest lubi kicz i gówno.