Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski #gorzkiezale #stulejacontent #seks

Ja się nie nadaję na to by mieć dziewczynę, pomijając moją brzydotę i biedotę to psychika też się nie nadaje.

W dobie wszechobecnego ku*estwa bałbym się, że moja dziewczyna kiedyś lub aktualnie (okłamując mnie) zarabia swoim ciałem. Dla ładnej dziewczyny jest tyle pokus "dorobienia" że to szok. Nie musi nawet z domu wychodzić, na stronkach za żetony może się rozbierać i kosić tysiące złociszy na tym. Ale są też jeszcze inne, bardziej tradycyjne metody przecież. Wejdźcie na roksę to zobaczycie ile młodych dziewczyn (szczególnie w dużych miastach) tak dorabia, nawet w ogłoszeniach w gazecie "AAAAAAAmłoda chętna...". Już nie mówiąc o tym, że mogła mieć pana sponsora.

Jak sobie niebieskie radzicie z ta myślą, że dziewczyna która teraz z wami jest może udawać tylko taka uporządkowaną i dobrą dziewczynę, a w przeszłości mogła się oddawać za pieniądze? Dziewczyny potrafią perfidnie kłamać dla uzyskania korzyści, są świetnymi manipulantkami i są niezwykle egocentryczne. Myślę, że wiele mirków żyje z dziewczynami co mają za sobą taką formę zarobku.

Bądźmy szczeny, masę jest dziewczyn co sobie do studiów chcą dorobić bo w domu biednie, bo przyjechały z małego miasteczka do dużego miasta i nie chcą się czuć gorsze itp. A gdzie taka dziewczyna (18-25 lat) może dorobić? Na kasie za 1200zł przez 8h dziennie?, toż to jej czasu nie starczy by studiować, albo w Maku za psi grosz? A to koleżanki mają modne ciuchy i chodzą na super imprezy i albo nie ma kasy albo nie ma czasu gdy się pracuje. Takiej niewinnej studentce to zostaje dorobić ciałem, w godzinę zarobi tyle co na kasie przez 3 dni. Albo raz rozbierze się przed kamerką i stulejarze dadzą w żetonach tyle co w tydzień by zarabiała na kasie w McD.

Ja to chyba nie mógłbym zaufać dziewczynie, może to ja jestem dziwny, może to świat w którym żyjemy, takie mamy czasy teraz to tylko w głowach łatwa kasa, lans i zabawa. Ne jestem w stanie zaufać, będąc w związku sam bym się męczył i zamęczył bym psychicznie partnerkę.
Pobierz G.....2 - #zwiazki #rozowepaski #gorzkiezale #stulejacontent #seks 

Ja się nie nad...
źródło: comment_kBWUQtUpAt31lgaLJ7c2JaNs66wavajf.jpg
  • 120
@Krankola:
Rozumiem. Zmienia to trochę postać rzeczy, ale i tak chyba mocno się różnimy, bo ja mam kompletnie gdzieś poglądy obcego mi, przypadkowego użytkownika internetu. Gdybym miał przejmować się tego rodzaju sprawami już dawno chyba palnąłbym sobie w łeb.

Aha, i pozwól, że poprawię drobny błąd, który wkradł Ci się w jednym zdaniu ;)

Przecież jeśli jakimś cudem kiedyś znajdzie sobie kobietę to ona będzie miała przerąbane, skoro on mi pisze
@Gaki1992: Komentarze wyżej są słuszne. Za dużo internetu i skłonności do konfabulacji, pewnie też wyolbrzymiania. Naprawdę Ci się wydaje, że 80% dziewczyn się puszcza za kasę w jakiejkolwiek formie?

To jest trochę jak z newsami w TV - mówi się tylko o tych negatywnych. Stąd można mieć wrażenie, że świat jest szalenie zły. Podobnie jest z tymi historiami o zdradach, przyciągają znacznie więcej uwagi.

Większość dziewczyn ma jakieś ideały oraz dąży
Nie wiem, czy wy myślicie, że prostytutki lub laski z kamerek to jakieś dziewczyny z kosmosu czy co? Nie, co dzień mijamy takie kobiety na ulicy, w sklepie, one często też mają normalną rodzinę, chłopaka, znajomych, studiują, pracują, robią zakupy w sklepie. Takie dziewczyny prowadzą normalne życie jak każdy inny, nie masz pojęcia czy przypadkiem twoja koleżanka ze studiów nie rozbiera się do kamerek lub czy co weekendowy wieczór nie idzie do
@Gaki1992: Widzę że dla ciebie już nie ma ratunku tak samo jak byś się bał że twoja dziewczyna może być transem przecież jeśli dziewczyna pracuje jako prostytutka to chyba chłopak prędzej czy później się o tym dowie.
@Gaki1992: Szukaj dziewicy (choć i tak możesz trafić na techniczną dziewice - brała tylko w odbyt) albo pogódź się z faktem, że ciało, to tylko kawałek mięsa, który i tak zamieni się kiedyś w popiół.
@Gaki1992: Wiem, że to Mirko, ale żeby aż taki nisko oceniać różowe paski to ja nie wiem. Rozumiem, że pełno jest lasek, które lecą na łatwą kasę, zdradzają, szmacą się i generalnie nic sobą nie reprezentują, jedyny towar to ciało i ewentualnie bycie miłą towarzyszką, ale Mirkuuuuuu, NIE WSZYSTKIE. Sam sobie zrobisz krzywdę, jak nie będziesz próbował z nikim nigdy byc, bo kazda moze byc szmata. Spotykaj sie, poznawaj, rozmawiaj, sluchaj,
@Gaki1992: Ty wychodzisz czasem do ludzi? Masz prawdziwym znajomych innej płci? Internet to nie prawdziwe życie, a zwłaszcza to co czytasz na tym portalu to margines społeczny pomieszany ze stulejastwem i masą uprzedzeń które poparte są tylko wielkimi kompleksami i nieudolnością podobnych sobie. Jeden z tutejszych "guru" który radził mirkom i zbierał masę plusów, ma nawet swój tag to socjopata który mimo że sam na koncie nie ma praktycznie żadnego doświadczenia