Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski #gorzkiezale #stulejacontent #seks

Ja się nie nadaję na to by mieć dziewczynę, pomijając moją brzydotę i biedotę to psychika też się nie nadaje.

W dobie wszechobecnego ku*estwa bałbym się, że moja dziewczyna kiedyś lub aktualnie (okłamując mnie) zarabia swoim ciałem. Dla ładnej dziewczyny jest tyle pokus "dorobienia" że to szok. Nie musi nawet z domu wychodzić, na stronkach za żetony może się rozbierać i kosić tysiące złociszy na tym. Ale są też jeszcze inne, bardziej tradycyjne metody przecież. Wejdźcie na roksę to zobaczycie ile młodych dziewczyn (szczególnie w dużych miastach) tak dorabia, nawet w ogłoszeniach w gazecie "AAAAAAAmłoda chętna...". Już nie mówiąc o tym, że mogła mieć pana sponsora.

Jak sobie niebieskie radzicie z ta myślą, że dziewczyna która teraz z wami jest może udawać tylko taka uporządkowaną i dobrą dziewczynę, a w przeszłości mogła się oddawać za pieniądze? Dziewczyny potrafią perfidnie kłamać dla uzyskania korzyści, są świetnymi manipulantkami i są niezwykle egocentryczne. Myślę, że wiele mirków żyje z dziewczynami co mają za sobą taką formę zarobku.

Bądźmy szczeny, masę jest dziewczyn co sobie do studiów chcą dorobić bo w domu biednie, bo przyjechały z małego miasteczka do dużego miasta i nie chcą się czuć gorsze itp. A gdzie taka dziewczyna (18-25 lat) może dorobić? Na kasie za 1200zł przez 8h dziennie?, toż to jej czasu nie starczy by studiować, albo w Maku za psi grosz? A to koleżanki mają modne ciuchy i chodzą na super imprezy i albo nie ma kasy albo nie ma czasu gdy się pracuje. Takiej niewinnej studentce to zostaje dorobić ciałem, w godzinę zarobi tyle co na kasie przez 3 dni. Albo raz rozbierze się przed kamerką i stulejarze dadzą w żetonach tyle co w tydzień by zarabiała na kasie w McD.

Ja to chyba nie mógłbym zaufać dziewczynie, może to ja jestem dziwny, może to świat w którym żyjemy, takie mamy czasy teraz to tylko w głowach łatwa kasa, lans i zabawa. Ne jestem w stanie zaufać, będąc w związku sam bym się męczył i zamęczył bym psychicznie partnerkę.
Pobierz G.....2 - #zwiazki #rozowepaski #gorzkiezale #stulejacontent #seks 

Ja się nie nad...
źródło: comment_kBWUQtUpAt31lgaLJ7c2JaNs66wavajf.jpg
  • 120
@Gaki1992: Masz coś nie tak z banią, istnieje ZNACZNIE WIĘKSZE prawdopodobieństwo, że Twoja potencjalna dziewczyna się nie puszczała za hajs niż to że się puszczała. Prędzej Cię #!$%@? samochód jak będziesz wychodził ze swojej piwnicy.
Jeśli to jest jeden z powodów dla których nie chcesz mieć dziewczyny, to masz spory problem. Jak każdy redpillowiec masz tendencję do przekładania jakiś zjawisk na dużą skalę lub ich wyolbrzymiania. A prawda jest taka, że
@Gaki1992: O stary. Nigdy nie miałem kobiety, jestem stuleją i wiecznym tfwnogf, ale w życiu nie uroiłbym sobie tego typu przemyśleń.
Nie znam Cię, nie wiem co robisz w życiu, ale, tak zgaduję, może nie siedź tyle w piwnicy? Znajdź jakąś pracę, czy coś? Ogranicz internet?
@wicked88: @bihu: @Zgagulec: @kotte: @Dantalia: @Retrospekcja: @Mysiunia_: @feelbeats: @GreenArrow:

Z wiki:
W badaniach prowadzonych na terenie Warszawy i w kilku miejscowościach województwa podlaskiego oraz mazowieckiego, w których ujęto w sumie 403 osoby i 103 z nich wyraziły zgodę na udzielenie odpowiedzi na pełną ankietę: 97 z nich kobiety, 6 mężczyźni; 76% kobiet było pannami z czego 100% zamierzało zawrzeć związek małżeński, 14% było
@Gaki1992: A wiesz, że jest możliwość zarobku innego jak ciałem?

Masz naprawdę spaczone postrzeganie świata związków, kobiet i seksualności. Dobra terapia Ci pomoże.
@Gaki1992: ale prawdziwy świat właśnie nie wygląda aż tak źle tak jak ty to opisałeś. Rozumiem że przyrównywanie rzeczywistości do bajek Disneya to przegięcie, ale ty przechylasz pałkę mocno w drugą stronę.
A co do przytoczonego przez ciebie badania z wiki: daj link. Po drugie... co to jest za grupa badanych... 103 osoby. Po drugie ciekawe w jaki sposób szukano chętnych do wzięcia udziału w ankiecie.
@Gaki1992: I nie zgadzam się z Tobą. Nie masz dziewczyny bo masz #!$%@? myślenie o sobie i o świecie, a nie dlatego że jesteś "brzydki i niski". Jakbyś zaakceptował to jak wyglądasz i kim jesteś, rozwijał się i patrzył z błyskiem w oku na każdą przechodzącą pannę to każdej po kolei by było mokro w kroczu po bliższym poznaniu. No ale jeśli ty sam siebie uznajesz za przegrywa bez szans na
@Gaki1992: Więc moją odpowiedzią na ten link jest: bardzo niewielka próba badanych i brak linku do całego badania (nie mamy wiedzy w jaki sposób szukano osób odpowiadajacych w ankiecie, a mogło to być bardzo nieobiektywne)
@Gaki1992: no właśnie +/- 400 osób przepytanych - co to jest na Warszawę? Poza tym zastanawiam się czy im za te ankiety płacili czy co, bo nie sądzę, żeby osoba prostytuująca się, robiła takie rzeczy za darmo.
Jak sam napisałeś - część z nich utrzymywała rodziców, ile osób ma taką sytuację rodzinną, że rodzice są niewydolni finansowo? Na moich studiach na prawdę niewiele osób brało stypendium socjalne (głównie dziewczyny ze wsi)