Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski #gorzkiezale #stulejacontent #seks

Ja się nie nadaję na to by mieć dziewczynę, pomijając moją brzydotę i biedotę to psychika też się nie nadaje.

W dobie wszechobecnego ku*estwa bałbym się, że moja dziewczyna kiedyś lub aktualnie (okłamując mnie) zarabia swoim ciałem. Dla ładnej dziewczyny jest tyle pokus "dorobienia" że to szok. Nie musi nawet z domu wychodzić, na stronkach za żetony może się rozbierać i kosić tysiące złociszy na tym. Ale są też jeszcze inne, bardziej tradycyjne metody przecież. Wejdźcie na roksę to zobaczycie ile młodych dziewczyn (szczególnie w dużych miastach) tak dorabia, nawet w ogłoszeniach w gazecie "AAAAAAAmłoda chętna...". Już nie mówiąc o tym, że mogła mieć pana sponsora.

Jak sobie niebieskie radzicie z ta myślą, że dziewczyna która teraz z wami jest może udawać tylko taka uporządkowaną i dobrą dziewczynę, a w przeszłości mogła się oddawać za pieniądze? Dziewczyny potrafią perfidnie kłamać dla uzyskania korzyści, są świetnymi manipulantkami i są niezwykle egocentryczne. Myślę, że wiele mirków żyje z dziewczynami co mają za sobą taką formę zarobku.

Bądźmy szczeny, masę jest dziewczyn co sobie do studiów chcą dorobić bo w domu biednie, bo przyjechały z małego miasteczka do dużego miasta i nie chcą się czuć gorsze itp. A gdzie taka dziewczyna (18-25 lat) może dorobić? Na kasie za 1200zł przez 8h dziennie?, toż to jej czasu nie starczy by studiować, albo w Maku za psi grosz? A to koleżanki mają modne ciuchy i chodzą na super imprezy i albo nie ma kasy albo nie ma czasu gdy się pracuje. Takiej niewinnej studentce to zostaje dorobić ciałem, w godzinę zarobi tyle co na kasie przez 3 dni. Albo raz rozbierze się przed kamerką i stulejarze dadzą w żetonach tyle co w tydzień by zarabiała na kasie w McD.

Ja to chyba nie mógłbym zaufać dziewczynie, może to ja jestem dziwny, może to świat w którym żyjemy, takie mamy czasy teraz to tylko w głowach łatwa kasa, lans i zabawa. Ne jestem w stanie zaufać, będąc w związku sam bym się męczył i zamęczył bym psychicznie partnerkę.
G.....2 - #zwiazki #rozowepaski #gorzkiezale #stulejacontent #seks 

Ja się nie nad...

źródło: comment_kBWUQtUpAt31lgaLJ7c2JaNs66wavajf.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
Ktoś tu ma poważny problem z zaufaniem drugiej osobie.


@donOGR: Mam, może to przez zachowanie dziewczyn, może przez to co nas otacza, ludzie nie mają już zasad, teraz to się liczy kasa i zabawa, koszt moralny nieważny.

faktycznie sa takie ktore sa egocentrycznymi
  • Odpowiedz
@Gaki1992: tak na serio to chyba wiele osób ma takie problemy z myśleniem, przed ostatnia dziewczyna zostawiła mnie dla innego bo chyba guwniak w drodze czy coś i czeto widuję różowe co niby mają chłopaka a daja sie latwiej wyrwać niż trawa na polu jak nie ma go w pobliżu. Przez te dziwne doświadczenia zaczynam się zastanawiać czy to nie jest normalne i czasami mam schizy jak mi mój różowy
  • Odpowiedz
@Gaki1992: Oburzył mnie Twój post mocno. Zakładasz, że wszystkie ładne kobiety zarabiają ciałem, bo nie opłaca im się chodzić do pracy. Z tego co piszesz o sobie, wynika, że tego typu myślenie jest przeniesieniem wypływajacym z trudności psychicznych i olbrzymiej frustracji. Co więcej brakuje Ci zasad moralnych ponieważ wierzę, że gdybyś był przystojnym mężczyzną poszedł byś na łatwiznę i zarabiał swoim ciałem.

  • Odpowiedz
@Gaki1992: ok myślałem że bait ale patrząc na twoje komentarze wstecz to jednak mogłeś to pisać na serio ( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba, żeś troll od początku, no ale niech będzie...stary, masz urojenia, już stworzyłeś sobie taki świat w głowie, gdzie każda kobieta tylko czeka, by zarobić dupą, no i, albo pójdziesz i to wyleczysz - bo sam nie dasz rady, jestem pewien - albo nawet
  • Odpowiedz
@Krankola:
Dla mnie ten post jest świetną okazją do pośmiania się. Co prawda teoretycznie mnie ta "krytyka" nie dotyczy, bo ja przecież jestem dobrym, moralnym i umiejącym prawdziwie kochać facetem, za to Ty jesteś jedną z adresatek jego "miażdżącej" krytyki. Ale naprawdę nie rozumiem, czemu Cię to w ogóle obchodzi. Czy @Gaki1992 o którego istnieniu jeszcze dzisiaj rano pewnie nawet nie wiedziałaś, jest dla Ciebie autorytetem w tej sprawie?
  • Odpowiedz
w samej Wawie na roksie jest kilkaset ogłoszeń, w agencjach pewnie drugie tyle, do tego dochodzą kamerki i ogłoszenia w gazetach i ulotki wciskane za wycieraczkę.


@Gaki1992: a Ty wiesz, że raz, w samej Warszawie jest pewnie ze 100 000 młodych dziewczyn, a po drugie to w burdelach siedzą głównie jakieś małolaty z Bułgarii i Ukrainy?
  • Odpowiedz
@Gaki1992: LOL. Nawet mi się nie chce wciskać standardowego różowopaskowego "mnie to nie dotyczy". Kurde, to ciekawe skąd tyle młodych dziewczyn na kasie w Biedronce siedzi, skoro zgodnie z Twoją logiką powinny zbijać szmal na puszczaniu się. Podrzucę pomysł koleżankom, otworzymy burdel i będziemy bogate, dostaniesz u nas zniżkę za dobry biznesplan!
  • Odpowiedz
@Fans_Hallada: Nie, nie chodzi o to, że dotyka mnie to jako kobietę, nie chodzi o to że mnie w jakis tam sposob obraził i teraz mam zamiar czynić gównoburzę.
Po prostu wkurzają mnie tacy ludzie,wrzucający do jednego wora innych,to tak samo jak np. stwierdzenie, że każdy cygan kradnie. I takim ludziom nie przetłumaczysz, że jest inaczej. I żyją sobie w tym swoim przekonaniu,szkodząc sobie i innym wokol. tak sobie myślę,
  • Odpowiedz
@tutirutu: prawdopodobnie tak będzie że mną. Tylko ją nie mieszkam z rodzicami. W sumie to może tak być, chociaż nie, bo dzieciaki nie uciekają przede na i mówią dzień dobry. XD
Ale i tak mam opinię samotnego dziwaka, który nie wychodzi z domu :-D
  • Odpowiedz
@Gaki1992: Po pewnym czasie już wiesz. Po 2 latach związku z laską nie byłem o nią zazdrosny ani trochę (8/10 powiedzmy) . Z obrzydzeniem patrzyła na innych facetów gdy Ci ją obczajali. Puściłem ją raz samą na dyskotekę (taką dużą typu energy) bo wiedziałem że i tak nic nie #!$%@? (bo też abstynentka ). Wróciła przed północą zniesmaczona zachowaniem facetów. Szok i niedowierzanie że nikt normalnie nie chciał tańczyć tylko każdy od razu za dupę i hehe chcesz zobaczyć mojego golfa trójkę XD #trustory

Rzuciłem ją bo była we mnie fanatycznie zakochana. Zazdrość o wszystko #!$%@? i za mało czasu jej poświęcałem.

Druga trochę taki typ jak opisujesz tylko w stylu laska pijana dupa sprzedana. Trzeba ją była pilnować bo się lepiła do każdego przymilnego pacjenta. Po pół roku #!$%@?ło. i
  • Odpowiedz
@Gaki1992: lecz się człowieku. Nie znam żadnej dziewczyny, która dorabia #!$%@?ąc się po kątach. Jeśli w każdej kobiecie widzisz dziwkę lub ex dziwkę to może serio nie powinieneś żadnej mieć.
  • Odpowiedz