Wpis z mikrobloga

@Minieri:
Ewentualnie:

Gattuso suffered a torn Anterior cruciate ligament early on in the 1–0 league win against Catania. Despite the injury, however, Gattuso played the entire 90 minutes before being diagnosed by the club doctors after the match.
  • Odpowiedz
@ElCidX: Spoko, ale za każdym razem kiedy ktoś porównuje aktorstwo w piłce to podaje skrajne przykłady z jednej strony i całkowicie zapomina że są też te z drugiej, twardszej. Poza tym jeśli chodzi o takie porównania jak na obrazku to są one z góry bez sensu bo dzięki aktorstwu, udawaniu w piłce można coś osiągnąć (faul, karny, kartkę dla przeciwnika). Gdyby w innych sportach było podobnie to jestem pewien że
  • Odpowiedz
@Mikimoto: Bardzo nie lubię takich obrazków i wyśmiewanie piłki, gdy ktoś lubi kolarstwo. To tylko wzbudza niechęć do kolarstwa wśród innych ludzi, bo co by nie mówić i tak fanów piłki będzie więcej bo to popularniejszy sport. Sam już nie przepadam za piłką, a rower to całe moje życie, ale bez sensu jest najeżdżać na inne sporty, jakby to kolarze byli najlepsi ze wszystkich. W piłce liczy się wynik drużyny,
  • Odpowiedz
daleki jestem od wyśmiewania piłkarzy, bo są kozakami - jak wszyscy zawodowi sportowcy, ale powiem też, że dla mnie osobiście największe jaja wśród wszystkich sportowców mają właśnie kolarze. to tylko moje zdanie, ale założę się, że byłbym w stanie, przynajmniej kilka osób, do niego przekonać.
  • Odpowiedz