Wpis z mikrobloga

  • 1603
Wraca młody Poznaniak z randki.
- Jak było? - pyta ojciec.
- Dobrze. Wydałem tylko 30zł.
- Dużo... Za dużo.
- Ale tato, ona więcej nie miała!

#suchar #humor #heheszki
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@meffcio: Gdzie, z czego jej tą resztę wydawał? I wydał jej 30 zł ponieważ więcej nie miała? A jakie to ma znaczenie ile ona miała, skoro to on resztę wydawał? A jeśli ona dała mu 30 bo nie miała więcej, to dlaczego jej te same 30 wydał jako resztę? Nijak się to kupy nie trzyma.
  • Odpowiedz
@Oszczer: @LiczbaPi: @Middle-Earth: Czego tu nie rozumieć, i co tu nielogicznego? Ojciec myśli, że dzieciak wydał na dziewczynę 30 zł, a dzieciak się tłumaczy, że 30 zł to on jej wydał reszty.


@meffcio: czlowieku Ty mnie nie pouczaj, czytac jeszcze umiem ze zrozumieniem. Ten kawal jest idiotycznie nielogiczny - "Za dużo wydałeś - więcej nie miała" Ktoś kto układał ten kawał zostawił rozum w
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Ja rozumiem, że taki był zamiar tego kawału, ale z dialogu wynika inaczej, bo ojciec zwraca uwagę że za droga była ta randka, a syn się tłumaczy, że dziewczyna nie miała więcej, więc dlatego tak mało. Czyli odpowiada tak jakby ojciec powiedział, że 30 to za mało, a nie za dużo.
  • Odpowiedz
@meffcio: czlowieku Ty mnie nie pouczaj, czytac jeszcze umiem ze zrozumieniem. Ten kawal jest idiotycznie nielogiczny - "Za dużo wydałeś - więcej nie miała" Ktoś kto układał ten kawał zostawił rozum w toalecie.

Sprawa jest przegrana pewnie spuścił też wodę...
  • Odpowiedz
Nie wiem o co wam chodzi brakiem logiki. Ojciec stwierdził że wydał za dużo syn mówi że ona więcej nie miała. To akurat jest ok. Nie pasuje tylko to że wcześniej stwierdził że wykosztował się 30 zł ale bez tego nie byłoby całego dowcipu.
  • Odpowiedz
@macgie29: Poznianiacy nie są skąpi, tylko oszczędni i policzeni, a to duża różnica. Jeżeli cel jes szczytny, to gwarantuje Ci że ludzie są hojni. Ale lubią się targować oraz szukać dobrych ofert. Dlatego tak dobrze biznesy w Poznaniu się kręcą.
  • Odpowiedz
@Oszczer: rozumienie matematyki się kłania typie, jeżeli chłopak wydał 30 nie swoich złotych, to znaczy że wydał tak jakby -30 zł, ojciec mówi że za dużo, bo mniej oznaczałoby np. -100 zł, ale ona więcej nie miała, więc chłopak nie mógł wydać "mniej" (ze swojego punktu widzenia), jasne k---a już dla wszystkich?
  • Odpowiedz