Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Skoro ty masz swoje miesKanie jak wynika z ppisu bo klucze do niego zostawiles i rodzicow to co te staniki na poreczy ktore na leza do twojej dziewczyny upsss bylej w mieszkaniu starych powinny byc w twoim. Chyba ci sie wszystko przysnilo
@wojuturek: jestem w pracy wiec nie mam jak zrobić sobie tam zdjęcie.. moze wrzuce pozniej. Poza tym, laseczki noszą takie torby ze nie zdziwiłbym się gdyby to był jej na zmianę (znam takie różowe co noszą zawsze zapasową bieliznę). Nie wiem czyj jest ten stanik.. nie moj. Pokój mam swój cały czas ale stoi pusty, nikt tam nie wchodzi ale jak wracam do rodziców to czasami "nie sam". Moze jakis stary
@lazer: wlasnie nigdy.. nic.. nawet jak spalem u znajomych.. spalem z kumpelami w namiotach na roznych imprezach.. na openerze.. woodstocku.. nigdy nic. Zawsze potrafilem odmowic. pilnowalem sie choc fiflak sie domagal a tu o.. :/
@Hubstein: stało się już i nie ma co #!$%@?ć
sam oceń racjonalnie czy ukrywanie tego ma jakiś sens, ty znasz tą swoją koleżankę najlepiej, znasz swoich rodziców, znasz swoją dziewczynę
jak masz pewność że nikt się nie wygada (a moim zdaniem pewności takiej nie możesz mieć) to gęba na kłódkę i ciągnij to jakoś
jeśli ci bardzo zależy na twojej dziewczynie i wyciągniesz z tego wydarzenia jakieś #!$%@? wnioski i nie