Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siedzę w pracy i przeglądam tag #zwiazki a tam patrzę wątek @SwiatWedlugAndrzeja o zdradzie. I pozniej czytam komentarze innych Mirków @Xurius @Rozporek12 @kielbo @escezet @nie_programista_20k i po prostu ten sam scenariusz wszędzie. Wtf co się dzieje z tymi różowymi?

Ja również jestem w okolicach 30-35 i też różowa się wyprowadziła do gościa poznanego w pracy bo "już się nią nie interesuje, za mało czasu jej poświęcam, za mało uwagi"

Jak napisał @nie_programista_20k o "bo już dawno nie widziała we mnie mężczyzny" to aż parsknąłem bo dokładnie to samo powiedziała moja była pół roku temu po 6 latach małżeństwa. Co tym różowym odbija w wieku 30 lat?

Jest sprawa rozwodowa w toku i co teraz najlepsze? Moja eks zorientowała się że popełniła błąd i chce do mnie wrócić. Hahahaha. Nie wiem co ona sobie mysli? Powiedziała że popełniła błąd i ze jest jej o wiele lepiej że mną.

A ja odkad jestem sam to kurde mam najlepszy czas ever od chyba 10 lat? Serio że nic nie chce zamieniać tego stanu rzeczy, jest wspaniale.

#p0lka #zwiazki #rozwod #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 112
Panowie moja historia uczy tego podwójnie xd. Miałem romans z laską z pracy która była w 14 latnim związku. Ogólnie była toksyczna i stasznie naciskała na to żebym zostawił swoją narzeczoną. A jak się okazało potem narzeczona też zdradzała mnie wcześniej. I wiśenka na torcie , jak ( kochanka )powiedziała swojemu chłopu że od chodzi ze mną to ten się totalnie rozpadł i ona stwierdziła że musi to naprawić XD. No i
@lexico: moja poszła w wieku 43 lat, po 16 latach małżeństwa i 24 razem. Okazało się, że już wcześniej (ok. 8 lat temu) już miała romans. Oczywiście z jakimiś #!$%@? umysłowymi i menelami. "Nie ma już chemii między nami" XD. Generalnie długo by opowiadać. Na początku załamka, ale wiecie co? Mi na pewno krzywdy nie zrobiła. Znajomi i rodzina mi się dziwią, że tak szybko się pozbierałem. A tu tylko wystarczy
@mirko_anonim: różowa here, ABSOLUTNIE GARDZĘ zdradą, nigdy bym tego nie zrobiła, ale mam teorię, jak myślą takie baby. Pod wpływem mediów, filmów i innych dzieł z kategorii fantasy, marzy im się "wyrwanie z rutyny" i szalony romans, który spełni ich tęsknotę za przygodą. Tęsknotę podpalaną przez te wszystkie rakowiska typu onet i grupki na FB pełne podobnych kobiet, które się nawzajem podpuszczają i erodują nawzajem swoje standardy moralne.
Bardzo często przebiega
via mirko.proBOT
  • 51
✨️ Autor wpisu (OP): @nie_programista_20k jakbym czytał o mnie hahaha. Serio ten sam co do joty scenariusz tylko minus dzieci i minus budowa domu (na szczęście). Też wzór pary, też idealne zarobki (kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie przyhcodu). Też były sygnały 1-2 lata temu.

One mają ta sama wersję oprogramowania wgrana. One wszystkie chcą być zdobywane, wielbione i uslugiwane.... Za co się pytam? Za to że są ładne? Ale tak się człowiek rodzi...
via mirko.proBOT
  • 11
Anonim (nie OP): Bo to wszystko są schematy... Ludzie nie są aż tak wyjątkowi jak uważają. Do tego w ogromnej większości chłoniemy te same informacje, opinie, przekazy ect. Trochę taki rodzaj hive mind. Stąd te same scenariusze. Można to zarzucać kobietą, że bardziej, że częściej ale u facetów przecież to też zwykle działa dokładnie w ten sam sposób - ot odgrywany jest scenariusz A albo B albo C. Takie czasy, kiedyś