Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hubstein: Uważaj z fotkami bo detektywi z wykopu zaraz zaczną poszukiwania Twojej prawdziwej tożsamości i Twojej obecnej\byłej kobiety a strażnicy moralności którzy nigdy nic głupiego *nie zrobili #!$%@?ą Cię tak szybko że nie zdążysz się obejrzeć :D*
  • Odpowiedz
wlasnie nigdy.. nic.. nawet jak spalem u znajomych.. spalem z kumpelami w namiotach na roznych imprezach.. na openerze.. woodstocku.. nigdy nic. Zawsze potrafilem odmowic. pilnowalem sie choc fiflak sie domagal a tu o.. :/

zachowam sie jak prawdziwy facet.. bede brnal w to klamstwo az sie nie utopie :D


@Hubstein: Ile Ty masz kuźwa lat?
  • Odpowiedz
@Hubstein: Wawsze trzymasz w swojej szafie pełno damskich ubrań? Do tego pościel w kwiaty, biustonosze na łóżku, zasłony. No i samo łóżko też wygląda na wersję "damską" n A balsam w ręku to też rozumiem, że Twój?
  • Odpowiedz
  • 0
@niunix: rodzice nie sypna.. ew beda wywierali presje zebym sam powiedzial ale prawda jest taka, ze sa sfery zycia w ktore nawet rodzice nie powinni ingerowac bezposrednio i wydaje mi sie, ze moi o tym wiedza. Co nie zmienia faktu, ze mi zle i wstyd.

Z ta dziewczyna.. to roznie ale nie do konca oficjalnie. Choc nawet jesli sie z kims spotykalem tylko to jednak zawsze bylem fair.
  • Odpowiedz
  • 4
@Hubstein: ja bym zrobił tak - po pierwsze upewnij się ze taka sytuacja się nie powtórzy! Po drugie - upewnij się ze nikt cię nie sypnie ale to już masz załatwione więc git
Po trzecie - przejdź teraz nad tą sprawą do porządku dziennego, nie przyznawaj się dziewczynie za żadne skarby.
Gdybyś natomiast nie daj Boże chciał się kiedyś z nią ożenić, to pamiętaj że fundamentem małżeństwa jest szczerość i wtedy
  • Odpowiedz
@Hubstein: Pić, #!$%@?ć, nie żałować. Szanuje.
Tylko jak się otoczenie dowie to dla jednych jesteś kawał #!$%@?, a dla innych graczem.
Nic nie jest czarno-białe.
  • Odpowiedz
@Hubstein: Żadnego wyzywania opa ani specjalnego namawiania do przyznania się. Jakoś nie jestem zdziwiona. I nie ma znaczenia, że to bait, bo wpisy o zdradzających laskach to też głównie baity.
  • Odpowiedz