Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hatterka: nie mowie, ze jestem samcem alfa, nie zdarza mi sie to czesto, chcieli dowody to wrzucilem.. heheszki sa bo to w koncu portal, ze smiesznymi obrazkami a o zgode nie pytam bo nie wrzucam buzi tylko reszte wiec nikt jej nie rozpozna. Poza tym uwazam, ze nie ma byc z czego dumnym.. :(

@Tobian: High Five! :D bang! Co poruchane to moje.. Jestem samcem #!$%@? Alfa :D
@Hubstein: #!$%@?ło Cię? Nie krzywdź ludzi. Nie myśl o sobie. Jeśli nie jest to naprawdę konieczne to nic nie mów swojemu różowemu tylko ją to zaboli, odbierze poczucie bezpieczeństwa i tego co jej powiesz już nie da się naprawić. Jeśli chcesz sobie ulżyć to idź do psychologa lub spowiedzi... No chyba, że obawiasz się, że Twój różowy może poznać prawdę od kogoś innego.
@Hubstein: No w koncu sie doczekalem, na #!$%@? postow o tym ze kobiety to #!$%@? i zdradzajo w koncu przypadl Miras co przyprawil lasce rogi xD Przewiduje co nastapi: laski kiedys sie pokloca, sprawa wyjdzie na jaw a Ty zgodnie z prawda bedziesz twierdzil ze byles pijany w trzy dupy (i podkoloryzujesz ze nie pamietasz czy cos zaszlo, wiesz ze obudziles sie u siebie w domu i ona byla). Bedzie guwnoburza,
@Hubstein: A ja się pytam- dlaczego wśród komentujących ten wpis(i wydarzeniowo podobnych) różowych, nie znajdzie się przeważnie żadna mirabelka, która stawi się za mirkiem. Wszystkie różowe takie dobre i z zasadami? Jakoś nie sądzę. Kobita sama odsłania dla kolesia firany, mając pełną świadomość tego, że jest on w związku, a Mirabelki linczuja chłopa, bo pare razy inside outside inside outside i do spania. OTWIERACIE DRZWICZKI DOBROWOLNIE, TO MY PUKAMY I WCHODZIMY.
@Hubstein: Przyznać się. Oczywiste. Wszystko działa w dwie strony i zapewne gdyby była odwrotna sytuacja- sam chciałbyś wiedzieć!
Poza tym kłamstwo ma krótkie nogi i i tak sie wyda..Sooory
@Hubstein: #!$%@? to i ciągnij dalej. Nic nie mów. Tylko jak przyjdzie Ci do głowy żeby coś takiego jeszcze #!$%@?ć to sobie przypomnij tą sytuacją a temu przypadkowemu różowemu z przyszłości powiedz żeby #!$%@?ł. Pogadaj z tym różowym ze zdjęć, poboli trochę i przestanie. Może nawet pomoże trzymać się bliżej starego różowego i na przyszłość będziesz wiedział że jak za dużo wypijesz to możesz #!$%@?ć.