Wpis z mikrobloga

W najśmielszych snach nie podejrzewałam nawet, że Mirko jest pełne AŻ TAKIEGO hejtu, AŻ TAKIEJ stulejarni i AŻ TAAAKIEJ obrzydliwej hipokryzji. Tyle tu ludzi w porządku, kosmicznych historii, ciekawostek i śmiesznych obrazków, ale jak widać znajdzie się banda idiotów, która jak woda na młyn będzie nakręcać spiralę nienawiści, zaginać prawidła świata i #!$%@?ć logikę.

Nie spodziewałam się, że obrzydliwe zachowanie robotników względem kobiet jest sprawą dyskusyjną. Oczywiście bez generalizowania, jednakże stereotypy nie biorą się z bajania i baśni, a z życia. Robotnicy zachowują się po chamsku i myślę, że prawie każda kobieta w swoim życiu musiała się zawstydzić, poczuć niekomfortowo i nieprzyjemnie słysząc sprośne słówka, albo wstydliwe wyrazy z ust wąsatych mężczyzn w wieku swojego taty albo dziadka. I chyba każda zastanowiła się czemu to do cholery służy? Bo ani nie sprawia, że dzień jest milszy, ani nie brzmi jak komplement ani tak naprawdę nie wiadomo jak się zachować czy co odpowiedzieć. Po co właściwie ci panowie to robią? Bo moim zdaniem ku wzajemnej uciesze, że dziewczę się zawstydziło, a samiec alfa w stadzie podkreślił przed kolegami jak to potrafi, hehe, soczyście zażartować.

I co??? I nagle się okazuje, że kobiety, które nie przepadają za takimi sytuacjami to „księżniczki” i srają wyżej niż dupę mają! I że ciężka praca tłumaczy Januszów z nieokrzesania i niejednokrotnie zezwierzęcenia (gwizdy, szczeki i inne badziewie).

A może Mirki teraz będą dyktować o co można mieć #boldupy a o co nie? Bo jak się napisze o zaczepnym robotniku to jest szukanie atencji, ale jak się wyśmiewa Polską cebulę to już nie?

A co chłopaki jakby ktoś przy was tak do waszej matki, siostry, albo córki przygentlemanił, i z półotwartą paszczą zawiadomił, że ma SUPER PIERSIĄTKA? Albo w ramach zachwytu nad urodą zacmokał, zagwizdał, wyrecytował sprośny wierszyk… a właściwie to po cóż się ograniczać – klepnął w zgrabny tyłek!? Zapewne byście przyklasnęli i przybili pionę takiemu panu w kombinezonie? Przecież jak to tak nie docenić wysublimowanego komplementu od pana robotnika w pracy!?

Przykro mi za was, za wasze matki, siostry, córki i przyszłe dziewczyny, które w was powinny szukać oparcia w takich sytuacjach… nie ma to jak internetowe lincze na #rozowepaski. Bo one takie nielogiczne. Pieprzona banda hipokrytów.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #gownoburza #hipokryzja
  • 81
  • Odpowiedz
@M3L8ORP: gdzie to jest napisane ze wykop to strona TYLKO z śmiesznymi obrazkami ? i ze nie wolno na nim wypisywać swoich głębokich przemyśleń które bardziej inteligentna grupę społeczna zadowolą ? a teraz odejdź stulejarzu czytać swoje czasopisma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M3L8ORP: choćby nawet po tym ze wchodzisz na mikro bloga i rzucasz sie ze na nim bloguje , typowe dla ofiar życiowych szukających okazji do polepszenia swojego samopoczucia w internecie :D i jak chcesz pooglądać śmieszne obrazki to zapraszam na kwejka tam na pewno zaspokoisz swój jakże wyrafinowany poziom intelektualny ( ͡º ͜ʖ͡º) pozdrawiam
  • Odpowiedz
@kamaclan: Ale tu chodziło nie o to, że ktoś się do dziewczyny odezwie, ale to, że to byli robotnicy. Księżniczka była oburzona tym, że robotnicy mają czelność do niej coś mówić. Dla takiej to najlepiej by było, jakby po świecie chodzili sami bogaci przystojniacy, bo jak ktoś jest robotnikiem fizycznym to jest jej niegodzien komplementu sprawić.
  • Odpowiedz
@kamaclan:

najśmielszych snach nie podejrzewałam nawet, że Mirko jest pełne AŻ TAKIEGO hejtu, AŻ TAKIEJ stulejarni i AŻ TAAAKIEJ obrzydliwej hipokryzji.

Kolejna losowa osoba odkrywa czym jest mirko i daje #!$%@? o to co piszą anonimowe stuleje w internecie, większość z nich nawet nie ma pojęcia o czym piszą ale podczepiają się pod bandwagon żeby dostać trochę plusów i poczuć się jak mistrzowie ciętego języka.
  • Odpowiedz
  • 1
@kamaclan: Wyobraz sobie ze tez lubie czytac, ale darowalem sobie po pierwszych dwoch zdaniach. Mirko jest wylegarnia idiotow od poczatku istnienia i nic z tym nie zrobisz, szkoda tylko ze miedzy innymi przez to wartosc znalezisk na wykopie poleciala na leb na szyje... poza tym to ludzie tu piszacy maja najczeaciej nascie- lat to co sie dziwic
  • Odpowiedz
@kamaclan: masz rację co do poziomu komentujących, ale jest całkiem duża grupa tylko czytających. Nie wiesz do końca jaki odsetek osób zaglądających na wykop podziela poglądy komentarzy spod wiadomego wpisu.
Ja np. więcej czytam niż komentuję, widziałem ten wpis i wiem, że nie przeszedł bym obojętnie jakbym widział takie zaczepianie, komenty przejrzałem z zażenowaniem i tyle. Im większa gównoburza tym niektórzy bardziej się będą cieszyć.
  • Odpowiedz