Wpis z mikrobloga

Jestem chuda. Taka się urodziłam. Taka mam przemianę materii. Zre i nie tyje. Ale nie wiem czemu każdy uważa, że wypomnienie mi tego jest spoko.
Do grubasow jakoś nikt nie podchodzi i nie mowi:
- ojezu jaka jesteś gruba!
- ty taka gruba genetycznie?
- rodzice też tacy grubi?
- ty pewnie dużo #!$%@?!
- sam tłuszcz.

Bo zrani ich uczucia, bo nie wypada, bo biedne zapasione swiniatka poczują się dotknięte.
Ale chudzi? Gdzie tam !
- pewnie nic nie jesz.
- ale ty jesteś chudzinka.
- weź sobie więcej (jedzenia).
- same kości.

Ależ mam #boldupy
Mam lustra w domu. #!$%@?.
#nobodykiers #truestory #sadstory
  • 208
@nint: Ja przez wiele lat byłem strasznie chudy, zazwyczaj najchudszy w szkole. Dopiero jak przytyłem trochę w czasie studiów i zacząłem robić formy, diety itp, zrozumiałem, że ludzie co się naśmiewali z mojego wyglądu mi zazdrościli.
@szpongiel:

Tag tagiem, ale wprost grubasowi mało kto powie: 'słuchaj co Ty taki gruby, może byś tyle nie jadł'

A wiesz to z...?

Sam, jak ustaliliśmy, jesteś na przeciwnym biegunie, więc nie miałeś okazji przetestować. Prowadziłeś badania w tym temacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wiesz to z? Sam, jak ustaliliśmy, jesteś na przeciwnym biegunie, więc nie miałeś okazji przetestować. Prowadziłeś badania w tym temacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dutch: No dobra, tu mnie masz. Może po prostu wydaje mi się, że tak nie jest bo sam tego nie miałem okazji doświadczyć. Jednak, że określenie kogoś grubym jest afrontem, nawet jeśli ta osoba faktycznie jest gruba, to chyba przyznasz, nie? Natomiast
@Namarin:

Jestem z rocznika 81 więc doskonale pamiętam lata 90'te.

Tym bardziej nie rozumiem Twoich jęków, że teraz, podkreślam TERAZ, "ludziom się w większości wydaje że facet to ma mieć bica". TERAZ jest moda na szczupłych, w przeciwieństwie do np. '90s, kiedy każdy chudzielec był pośmiewiskiem, a siłownia i "kark" były must-have.

Swoją drogą Twój post pokazuje piękne dwójmyślenie: suchoklates to pokrzywdzony genetycznie "ektomorfik", "hardgainer" z szybkim metabolizmem, nie to
suchoklates to pokrzywdzony genetycznie "ektomorfik", "hardgainer" z szybkim metabolizmem, nie to co grubas - ten oczywiście sam jest sobie winien, bo #!$%@?, HEHE TO GENY IKS DE IT'S GENETICS #bekazgrubasow. Nikt nie nazwie go endomorfikiem z wolnym metabolizmem, nikt nie pomyśli że może mieć zaburzoną równowagę hormonalną.


@Dutch: Ale co to ma do mnie? gdzie ja pisałem cokolwiek o osobach z nadwagą? dlaczego próbujesz mi przypisac coś czego nie napisałem
@Dutch:

A, i hardgainer majas - zacznij się żywić codziennie w maku 8 czizami, wróć po miesiącu i zrelacjonuj zmianę masy.


Pracowałem kiedyś w Macu około trzech lat, jadałem tam codziennie i to nie mało i uwierz mi że to tak nie działa.
@nint: w czym Ty masz problem? Nie mów że się nie da zgrubnąć , Twój organizm to nie perpetum mobile jeśli władujesz za dużo to nie ma bata musi odłożyć. To tak jakbyś powiedziała że gruby nie może schudnąć.