Wpis z mikrobloga

Jestem chuda. Taka się urodziłam. Taka mam przemianę materii. Zre i nie tyje. Ale nie wiem czemu każdy uważa, że wypomnienie mi tego jest spoko.
Do grubasow jakoś nikt nie podchodzi i nie mowi:
- ojezu jaka jesteś gruba!
- ty taka gruba genetycznie?
- rodzice też tacy grubi?
- ty pewnie dużo #!$%@?!
- sam tłuszcz.

Bo zrani ich uczucia, bo nie wypada, bo biedne zapasione swiniatka poczują się dotknięte.
Ale chudzi? Gdzie tam !
- pewnie nic nie jesz.
- ale ty jesteś chudzinka.
- weź sobie więcej (jedzenia).
- same kości.

Ależ mam #boldupy
Mam lustra w domu. #!$%@?.
#nobodykiers #truestory #sadstory
  • 208
@nint: odbije piłeczkę - zobacz sobie komentarze, nawet na wykopie ,pod zdjęciami z grubymi laskami - one też uważają, że genetyka, że chcą, że walczą. Niektóre rzeczywiście tak mają ale większość po prostu żre jak świnie.

Czemu Ty masz być wyjątkowa i ktoś ma Ci wierzyć, że to przez genetykę? Jakoś grubasom nikt nie wierzy.

Żeby nie było - rozumiem Cię i Ci współczuje ale spójrz na to z innej strony,
@Namarin:

W męskim przypadku jest nie lepiej bo ludziom się teraz w większości wydaje że facet to ma mieć bica, potrafić jebnąć w ryło i najlepiej żeby było KO suprise od razu.

Nie wyczymie, kolejny pokrzywodzony przez życie suchoklates z matriksa.

Chłopie, nigdy w historii nie było takiej mody na chudzielców, suchoklatesów, facetów w rurkach, ubraniach slim slim slim fit, nerdów i geeków. Za samo to masz bonus +500 do repa.
@nint: Do mnie koledzy bez przerwy mówią Ty grubasie, spasiony cwelu, żryj więcej tłuszczu. Nie czuję się dotknięty. A jak ktoś nie widzi jaki jest i przeszkadzają mu jakieś obelgi to ma problem. Nie widzę problemu w powiedzeniu do grubej osoby, że jest gruba, a do chudej, że jest chuda. No kurde. Jak ktoś nie ma ręki i usłyszy nie masz ręki to chyba nie zaczyna płakać. Przecież wie, że nie
@Dutch: Nie pokrzywdzony przez życie a pokrzywdzony przez stereotypowe myślenie ludzi którzy piszą właśnie takie brednie jak ty, że wystarczy wyjść z piwnicy ... zresztą pokrzywdzony to złe słowo, bardziej poirytowany.

Wystarczy że wyjdziesz z piwnicy i możesz zostać królem osiedlowych ruchaczy, a Ty płaczesz że Ci bicek nie rośnie. Widać, że nie pamiętasz np. lat '90 :)


Dla twojej wiadomości ja w żadnej piwnicy człowieku nie siedzę. Zwyczajnie nie oceniam
Jak to jest żyć w urojonej rzeczywistości? Polecam przejrzeć tag #bekazgrubasow.


@Dutch: Tag tagiem, ale wprost grubasowi mało kto powie: 'słuchaj co Ty taki gruby, może byś tyle nie jadł', czy 'no chyba nie powinnieneś sobie tyle nakładać' (w do myśle, boś gruby). A nawet jak się zdarzy jakiś komentarz tego typu to i tak z góry wiadomo, że to nietakt.
Natomiast w drugą stronę to tak nie działa. Komentarze