Wpis z mikrobloga

Da się jakoś w aplikacji #wykop na #ios przejść do menu aplikacji z dowolnego miejsca? Czy trzeba cofać?

Edit dobra, znalazłem - trzeba w odpowiednim miejscu przesunąć na górze ekranu, a dokładniej na belce w lewym górnym rogu. Przed chwilą odkryłem
  • 13
  • Odpowiedz
@mlodosc: zaczęło mnie już wkurzać to cofanie i zacząłem kombinować ;d pewnie kiedyś niechcący to wychwyciłem i mi się przypomniało, bo to faktycznie było już irytujące, żeby tak cofać cały czas. Mogli dać jakąś "pomoc" w tym menu. Albo gdzieś tam jest, tylko nie wychwyciłem jeszcze xD
  • Odpowiedz
@mlodosc: nie no, da się używać, ale miejscami mocno nieintuicyjna jest. Np. wyżej opisana zagadka z tym szukaniem skrótu do menu - przesuniesz to Cię cofnie do poprzedniej strony, klikniesz na przycisk cofania to też Cię cofnie, no i dopiero jak przesuniesz tam gdzie jest przycisk do cofania to się wysuwa menu... WTF? jest gdzieś w apce to wytłumaczone? żeby było trzeba się czegoś takiego samemu domyślać... ew. fuksem przez przypadek
  • Odpowiedz
@mlodosc: Tak jakoś mi wpadł do głowy pomysł aplikacji do mirkowania, wiele osób korzysta jedynie z Mirkobloga. Apka pewnie jeszcze 1000 razy zmieni się w trakcie pisania, więc może i główna tam trafi.
  • Odpowiedz