Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=A9LgSJT-o1c
Polecam fragment od 3:39 do 3:42 - takich przykładów jest znacznie więcej. To tyle jeżeli chodzi o komentarz @BrzydkiBurak że to ja kłamię :) Można kogoś nie lubić i napisać o nim coś przykrego albo nawet ubliżyć. Jednakże dręczenie / nękanie to już przesada. Dlatego zrobię wszystko aby spotkać się z tym człowiekiem w sądzie.

Teraz dobranoc, rano czas na wycieczkę. Z Berlina do Paryża, następnie Bombaj i Singapur a po kilku dniach Chiny.
Co do @corbin i @xDawidMx to również mam dosyć ich prześladowania - poczytajcie sobie ich komentarze na mój temat. Wolność słowa wolnością słowa ale na nękanie jest paragraf.

Bywajcie w zdrowiu
Sebastian

Tagi buraka: #bekazpodludzi #youtube #polskiyoutube #afera
  • 27
@shogun1978: Jeżeli naprawdę chesz się z nim spotkać w sądzie, to zrób to, a nie co chwilę płaczesz o dane osobowe - po co Tobie one? Ściganie przestępstwa stalkingu odbywa się na wniosek pokrzywdzonego. W momencie złożenia wniosku, postępowanie karne dalej toczy się urzędu. Policja sobie ustali stalkera bez większych problemów.
Tylko z niewiadomych mi przyczyn usiłujesz najpierw dowiedzieć się z kim masz do czynienia. Może to Ty chcesz się "pobawić"
@GrzechuK: Jeśli ktoś nie chce żeby policja miała jego dane, i ma jako tako pojęcie o tym co robi albo sobie taką usługę to gówno mu może ktokolwiek zrobić. Jest tak dużo opcji żeby być anonimowym. Przecież samo używanie TORa zniechęci kogokolwiek do zdobywania twoich danych. No chyba że jesteś debilem i używasz garnka miodu zamiast TORu