Wpis z mikrobloga

W poprzednim wpisie było spore zainteresowanie to dorzucimy parę miast (sorry za spam tagami na przyszłość się wymyśli jeden do takich eventów - można składać propozycję).

Tagi - #sosnowiec #dabrowagornicza #czestochowa #bielskobiala (wraz z #bielskiewykoppiwo) #bytom #czechy #zabrze #rudaslaska #siemianowice #tychy #chorzow #cieszyn #raciborz i wykopków z #wroclaw i #krakow też zapraszamy

A teraz do osób ze spam listy wiadomość:

Jest nas trochę chętnych a nawet dużo chętnych i aby było dobrze to parę prostych pytań ale nie są obowiązkowe.

1. Co pijemy?
Piwo czy kraft czy obojętne

2. Miejsce - gdzie pijemy?
Czy Biała Małpa czy może Cybermachina czy jeszcze inny lokal (tutaj mogą doradzić mieszkańcy Kato).
Na tą chwilę jest ~50 osób zainteresowanych (wpis lub plus). Gdyby wymagana była rezerwacja to jakieś drobne wpisowe będzie. Cały lokal dla nas. :D

3. Termin - padło parę sugestii
7 sierpnia czy 8 sierpnia (chyba jednak sobota 8 sierpnia będzie lepszym pomysłem)

4. Czy chcesz brać udział w kolejnym spotkaniu (następny weekend - 15 sierpnia np)?
Tak/nie/pasuje mi zawsze :D

5. Czy jesteś na dziś na 100% pewny?
Tak/nie/taktycznie

Jako extra możecie dopisać skąd wyruszacie - bo jest parę osób może z waszego miasta to będzie radośniej :D
Ja akurat z Żor będę wyruszać drabasem/bus brothers :)

Spamlista:
@ojaadaj20: @Nasu: @Stopa_Stefana: @NoSiemanko: @BelleDeJour: @Mrboo: @R039: @FlyOnTheWall: @pinkspiider: @Almost20: @Sonay: @grabaz: @tiris: @slayboos: @a_grits: @IreuN: @misiauo: @siemenso_wariacina: @urs6: @Pankracy911:
  • 75
@gorush: 1. Piwo, byleby nie jakieś tatry
2. Miejsce dowolne dla mnie, nie szwendam się po kato, a już myslałem przez chwilę, że odwiedzimy dobrze mi znaną White Monkey w Rybniku (jak coś, to mogę załatwić bardzo łatwo rezerwację)
3. Sobota jednak lepsza
4.Tak, o ile będę miał hajs
5. Tak
Pytanie, mogę przyjść ze znajomym nie-mirkiem?
@gorush: również wole 8 sierpnia, pewniejsza data, poza tym sobota, ewentualny nocleg mogę zapewnić dla 2-3 osób chyba że nikomu spanie na podłodze nie przeszkadza :P ale tak jak pisałem w poprzednim wpisie, wszystko zależy od tego kiedy wrócę z gór, a reszta wyjdzie w praniu :)