Wpis z mikrobloga

Żelazna #logikarozowychpaskow sprawia, że dostaję #rak mózgu!

Ja wiem, że moda rysuje sinusoidę i każdy zapomniany 30 lat temu trend wraca do łask ze zdwojoną siłą. Teraz wraca moda na te nieszczęsne spodnie z wysokim stanem. Nie wiem kto je wymyślił, ale powinien popełnić modowe harakiri, seppuku, eutanazję, aborcję i wazektomię na raz. Z resztą dobra… nieważne… de gustibus non est disputandum. To serio nieistotne, bo może komuś to się podoba i trudno – kij mu w oko.

http://malecontent.pl/wp-content/uploads/2015/07/stan1.jpg

Co mnie #!$%@? to laski… Babeczki, kobiety, dziewczyny… Matki, żony, kochanki… Anna Maria, Grodzka i Skłodowska, bo ona pewnie też była kobietą. Spytajcie dziś przeciętną Skłodowską co sądzi o spodniach typu dzwony/szwedy. Jakiego komentarza można się spodziewać? Ano takiego, że są niemodne i że już 15 lat się tego nie nosi. Pamiętam jak dziś, w gimbazie 2001-2004 wszystkie dziewczynki to nosiły, starsze laski też. Dlatego właśnie spodziewałbym się stwierdzenia „są niemodne”. Ale nie! Ale #!$%@? nie! Ja słyszę zupełnie inną pieśń jajnikowego ludu. Pieśń ta mówi, że takie spodnie nie podkreślają kobiecych walorów, że wygląda się w nich źle, że nie są kobiece, że są z dupy. Na to wszystko można by się nabrać, bo my przecież, jako że zostaliśmy wyposażeni w zdolność czytania map, dla równowagi nie zostaliśmy obdarzeni zmysłem estetyki. Podobno. Jednako nie da się na tę samą śpiewkę nabierać kolejny raz. Zawsze miałem uczulenie na te spodnie z wysokim stanem i chcąc zabłysnąć obeznaniem i słownictwem wśród lasek, pytałem o ten nieszczęsny krój. Wiecie co zawsze słyszałem w odpowiedzi?

Spodnie z wysokim stanem…
– spłaszczają tyłek
– wydłużają pośladki
– dupa jest w nich jak od kolan do połowy pleców
– straszne, brzydkie, niekobiece
– ultra nieseksowne, że po prostu fujcia fujcia.

http://malecontent.pl/wp-content/uploads/2015/07/stan21.jpg

Z czym się z resztą w pełni zgadzałem. Teraz będzie punkt kulminacyjny, bo jak wszyscy doskonale orientujący się w trendach modowych wiemy… spodnie z wysokim stanem wracają do łask. Przytoczę teraz kilka aktualnych opinii jajnikowych wojowniczek (uważajcie, żebyście się nie obfajdali):

Spodnie z wysokim stanem…
– zaokrąglają pupę, przez co jest bardziej seksowna
– są super
– wyglądają bardzo ładnie i można z nimi nosić krótkie bluzeczki. (przyp. aut.: które a’propo de facto jeszcze parę lat temu były największym obciachem)
– śliczne i seksowne
– sprawiają, że wygląda się bardziej kobieco
– świetnie podkreślają figurę

Przy okazji dowiedziałem się też, że biodrówki to najbrzydsze spodnie na świecie, które sprawiają, że wygląda się jak facet (sic!). Przypomnę tylko, że po 2004 roku wszystkie laski wyrzuciły swoje szwedy i wskoczyły w seksowne biodróweczki typu Wczesna Mandaryna eksponując swoje #nadpieroze. (pic. rel.)

http://malecontent.pl/wp-content/uploads/2015/07/mandaryna21.jpg

Od słuchania tych wszystkich kobiecych ‚argumentów’ powoli zaczynam dostawać raka pnia mózgu. Laski, zacznijcie już sobie szykować argumenty na zajebistość kombinezonów i spodnium. Serio mówię. A dla Panów mam złą informację, spójrzcie na te smaczne tyłki ze zdjęć na górze i przygotujcie się na to, że na naszych ulicach będzie coraz więcej tego:

http://malecontent.pl/wp-content/uploads/2015/07/stan3.jpg

Jeszcze tylko pocieszenie: na całe szczęście w modzie męskiej istnieją tylko trzy typy spodni: jeansy, bojówki i pedalskie. Faceci nie muszą swoich spodni argumentować ani tłumaczyć, bo w dwóch pierwszych przypadkach nie ma potrzeby się tłumaczyć, a noszenia tego trzeciego rodzaju i tak się nie da wytłumaczyć.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rakcontent #modadamska #moda #niepopularnaopinia
malecontent - Żelazna #logikarozowychpaskow sprawia, że dostaję #rak mózgu!

Ja wie...

źródło: comment_5lXNMzYkwmD1TjX2GpUW6nrWarINspXF.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
@malecontent: jak byłam chuda nosiłam biodrówki, ale raptem parę kilo więcej i nie da się w nich chodzić. Pięknie podkreślają boczki, wystający brzuch i szerokie biodra. Z wiekiem figura się zmienia, to trzeba też zmienić model spodni, teraz bardzo lubię z wyższym stanem - dobrze dobrane naprawdę poprawiają sylwetkę. Na chudzinach wszystko dobrze wygląda. Ale na normalnej kobiecie już nie, bo ma trochę ciała.
  • Odpowiedz
@malecontent: Prawda jest taka, że na zgrabnej kobiecie wszystko wygląda dobrze. Przyzwyczaimy się do nowej mody i potem będziemy tak samo protestować, jak się zmieni ;)

Pamiętam, że jak poznałem moją #rozowypasek to właśnie trwała moda na dzwony. Nosiła takie i obłędnie mi się to podobało, wyglądała cudownie :D Do dziś dzwony kojarzą mi się z jej nastoletnią wersją. Ale dziś nie wyobrażam sobie, żeby do nich wróciła. Pewnie będę musiał
  • Odpowiedz
@malecontent: Tendencyjne i w sumie głupie. Po pierwsze nie ma co dyskutować o wyższości spodni z wysokim stanem nad biodrówkami, względnie odwrotnie, bo każde z nich są odpowiednie dla innej figury. Spodnie z wysokim stanem zmniejszają optycznie biodra, biodrówki - odwrotnie. Dlatego kobietom z dużą doopą, które chcą ją optycznie zmniejszyć poleca się właśnie wyższy stan, natomiast cherlakom z wąskimi chłopięcymi bioderkami poleca się biodrówki. Wyższe spodnie lepiej modelują talię i
  • Odpowiedz
@malecontent: prawie chciałem się zgodzić ale jak dobrnąłem do jeansy, bojówki i pedalskie to jebnąłem takiego facepalma, że sąsiad słyszał.

Skoro jesteś modowym ignorantem to dlaczego zwracasz ku temu tyle uwagi i energii, żeby pisać tak długie posty w tym temacie.

A co do meritum, podsumwując twój post: Tak. Moda zmienia punkt widzenia na rzeczy, w tym także, ale nie tylko, ubrania. Ten sam przedmiot, czy ciuch, który jest obecnie modny
  • Odpowiedz
@malecontent: ten twój wpis to jest rak, a nie spodnie. Co cię obchodzi co noszą dziewczyny? Kolejny męski "faszionista"? XD Tu nie chodzi nawet o modę, ale są 100 razy wygodniejsze od biodrówek. Zajmij się lepiej swoim kontem i go usuń.
  • Odpowiedz