Wpis z mikrobloga

@elmo141: widzę że fan Hondy. Tylko po co hejtujesz skode i pouczasz kolegę, że mógł kupić coś według Ciebie lepszego? Jego pieniądze, jego wybór, Tobie podobają się Hondy a jemu widocznie Skody.

Zawsze są takie komentarze pod postami, gdzie ktoś się chwali nowym autem i zawsze nie mogę się nadziwić, że jest grupa narzekaczo-doradzaczy, którzy doradzają po fakcie i pieprzą, jakiego to złego wyboru dokonała osoba, która teraz cieszy się z
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk: Ale nie mogę wyrazić opinii? Chwalenie sie skodą... Czujesz jak to brzmi? To jak pochwalenie sie nowymi kapciami albo kupieniem bulki wrocławskiej. Nie mam fixacji tylko na hondy, jest sporo fajnych marek i modeli, ale nie skoda.
  • Odpowiedz
@szmecio:

Kto o zdrowych zmysłach sprzeda ci dobre 3letnie auto ?


o zdrowych? nikt, ja na szczęście trafiłem na takiego jednego niezdrowego, co mu się zachciało nowego auta i kupiłem 3 latka igłę (cena pól nowego, zużycie wiadomo nikłe po 3 latach*)

* nie dotyczy kombi w dieslu
  • Odpowiedz
@elmo141: wyrażanie opinii to byłoby raczej "jak dla mnie zbyt dziadkowy, ale szerokości" a tutaj kilka postów w stylu "jesteś emerytem", "gorzej mogłeś kupić tylko mondeo lub opla", "trzeba było wybrać honde" - to już zahacza o hejtowanie i opisane wcześniej pouczanie po fakcie, ale cóż, to moje odczucia.

Poza tym, chwalić można się wszystkim, nie uważam żeby chwalenie się nową Skodą było czymś złym. Zapracował, zarobił, kupił co chciał i
  • Odpowiedz
@dbrs: mi się podoba, sam ciągle myśle o oktawce, ale oczywiście komentarze zawsze spoko, nie zawiodłem się, " w tej cenie mogłeś wziąć to albo to" Pamiętaj cumplu- to wykopky decydują na co wydasz pieniądze, ty zarabiasz- oni dysponują, jak będziesz w przyszłości zmieniał furę to najpierw zapytaj TUTAJ #!$%@?

  • Odpowiedz
Honda civic tourer


@elmo141: Za 75k? W takiej wersji wyposażenia? Coś mi się zdaję, że więcej. Powiesz "e tam trzeba dołożyć ledwie 10k", ale można równie dobrze powiedzieć, że skoro 10 to dlaczego nie 15? I tak dalej...
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk:

nie uważam żeby chwalenie się nową Skodą było czymś złym


oczywiście ze nie jest złe... ale to jest chwalenie się czymś zwykłym... czymś nijakim jak kanapka na śniadanie i w opinii wielu (w tym mojej) nie za bardzo jest się czym chwalic, fajne w tym aucie jest tylko to, że jest nowe
  • Odpowiedz
@elczikeno: Polski rynek używanych jest tragiczny. Szukałem benzyniakow do 65tys i ilość bitych samochodów byla tak duza ze koniec końców kupiłem nowy z salonu. Szkoda mi tylko pieniędzy na benzynę i sprawdzenie w aso, dorzucił bym sobie felgi do nowego samochodu.

Co do autora - autko fajne, z awaryjnością silników gorzej. Brat pluje sobie w twarz ze kupił Silnik TSI a nie diesla.

Za 75tys jest kilka fajnych innych propozycji. Mam
  • Odpowiedz
@elczikeno: 2tys wydalem na wyjazdy do złomów. Drugie tyle mialem wydać ? Póki kantowanie nie będzie karane na rynku będzie taka patologia. A chce zaznaczyć ze niw szukałem w najtańszych wersjach z danego rocznika. Nie chce wiedzieć co bylo nizej
  • Odpowiedz
@janek-donosi-1: Mówisz o Hondzie Civic Tourner? Dla mnie to auto wygląda okropnie. Z wyglądu skoda bije tę hondę na głowę.

Facet chwali się, że spełnił jedno ze swoich marzeń, a ty i kilku innych gadacie, że lepiej było kupić coś innego, bo WAM się skoda nie podoba.

Ktoś wyżej napisał, że skoda jest nijaka. Według mnie nowa Octavia i Supberb wyglądają bardzo fajnie. Na pewno bym się takiego auta nie wstydził.
  • Odpowiedz
@dbrs: Łooo patrz Grażyna, sąsiad sobie kupił nowe auto. Nowe z salonu a nie od Janusza z komisu, pewnie złodziej trzeba skarbówkę powiadomić. No i Policję bo jak złodziej to pewnie i pijak a jak pijak to żonę bije i dzieci
  • Odpowiedz