Wpis z mikrobloga

@krzysiek-kornell: Nie rozumiesz. Choćby kosztowała 150 tysięcy to jemu się podoba - może jest dla niego lepsza pod względem wyglądu, a może to tylko sentyment, to nie ma znaczenia.. Na handlowca/doradce się nie nadajesz, a sprzedaż przydaje się bardzo często w życiu. Nie bierz tego do siebie, to zdanie kieruje do wielu komentujących ten wpis.

Nie rozumiem wszechobecnego hejtu na Skodę. Śmieszne jest tylko to, że większość z tych hejterów nie
  • Odpowiedz
@dbrs: O ja co ty #!$%@?łeś. Mogłeś za to kupić passata b5 dobrego z klimą podkreślam z dobrą klimą albo jakąś starszą beemkę siódemkę i zrobć jakiś spojler i kar ałdio z tubą. Pieniądze w błoto #!$%@?łeś. Mogłeś za to kupić z 7 dobrych, podkreślam dobrych passatów b5 albo 5 passatów b6 od Niemca. Jak by się jeden popsuł to miałbyś drugiego. A wcale nie są gorsze niż te nowe auta,
  • Odpowiedz
ale to jest chwalenie się czymś zwykłym...


@elczikeno: czymś zwykłym? przy każdym wykopie o autach wykopki się licytują jakimi to struclami nie jeżdżą i ile dekad przy gównowypłacie zajmie im kupienie nowego a tu raptem Octavia z salonu jest czymś zwykłym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PacMac: Ale kwikłem, aż siostra z pokoju krzyknęła, żebym się zamknął. :D
@dbrs: Super - mnie się podoba. Kolor troszkę średni, bardziej w błękity poszedłbym, ale życzę Ci samych miłych sytuacji na drodze! :)
  • Odpowiedz
@lerner: dla mnie tak, jest czymś zwykłym

więcej emocji na parkingu wzbudziłałby we mnie nowy Opel Corsa (bo jest ciekawy i fajnie wygląda - "jaaaa fajny, spoko zmiany w stosunku do poprzedniej generacji") niz nuda do bólu Skoda - "o Skoda, nowa, aha..." - emocje na poziome 2/10 (punkt za rocznik i drugi za kolor)
to auto (Skoda) jest nudne i zwykłe jak cholera, niech kosztuje i 200tys, nadal będzie nudne
  • Odpowiedz
@dbrs: Bardzo ładny kolor, fajne auto! Gratulacje! Co do felg, ktoś pisał, żebyś wsadził większe. Ja bym tego nie robił. Za tym idzie wymiana zawieszenia, a w przypadku kolizji/wypadku ubezpieczyciel może pokazać fucka, bo miałeś felgi w niestandardowym rozmiarze. Jedyne, co bym zmienił, to ich kolor na ciemniejszy grafit (chyba Toyota ma takie oryginalne felgi). I silnik mogłeś wziąć mocniejszy. Wspomnisz moje słowa, kiedy już Ci się auto opatrzy, będziesz do
  • Odpowiedz
@Andrzejek_Andrzejek07: ale ja mam to w dupie co sobie kupił. Pokazuje to ja komentuję (i nie tylko ja). Chłopie, o skodę mialby mnie sciskać ból dupy? Wolne żarty. O honde, Subaru, Volvo, nawet Kie to jeszcze ale nie o najbardziej kaszkieciarski i kapeluszarski wóz na polskim rynku, który za 3 lata będzie prezentował się jak 2 poprzednie generacje Octavii i jak nadchodząca IV. Nie lubię filozofii Vw - każdy nasz samochód
  • Odpowiedz