Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej inbie z #ewafarna. Naprawdę smutno mi, taka piękna dziewczyna była, chyba kiedyś do niej fapałem w myślach xD a teraz okazało się, że ewoluowała w #!$%@? wieloryba, ważącego jakieś 150 kg. Jak można tak szybko się zapuścić i tyle przytyć? A może stwierdziła, że będzie polsko-czeską Adelle? xD #logikarozowychpaskow
Jednak z tej całej akcji idzie ważna lekcja życiowa. Tak sobie o tym myślałem, i stwierdziłem że największy #przegryw to jej facet(jeśli oczywiście takiego miała). Wyobraźcie sobie cumple, że macie przepiękną dziewczyne, z płaskim brzuszkiem i małą ale kształtną dupcią. Jak możecie to ruchacie ją jak #!$%@?, całujecie jej brzuch, macacie po dupie. Jak jej nie ma blisko to strugacie do niej pinokia. Wszyscy wam zazdroszczą. Życie jest piękne, a tu nagle jeb. Budzicie się rano i zamiast waszego kociaka leży wieloryb. Tak, wasza kochana dziewczyna zmieniła się w #!$%@? kaszalota. Zamiast porannego seksu chce jej się hehe jeść. Całe wasze życie legło w gruzach, koledzy się z was śmieją i spędzacie długie wieczory przed komputerem opłakując dawną miłość.
Jaki z tego morał? Pamiętajcie stuleje z pod tagu #tfwnogf, wygrywy i samce alfa, najważniejsze jest to co kobieta ma w głowie a nie to, jak wygląda. Nawet najlepsza loszka na świecie, może transformować się w słonia. Ale to co w głowie zostaje i to powinna być podstawa w doborze partnera życiowego.
#bekazrozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
Pobierz tomashj2 - Drogie Mirki, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej inbie z #ewafarna. Na...
źródło: comment_mquN0xY17tMWsSTuj7uuQGGwdsZL0ajM.jpg
  • 28
@tomashj2:

Car crash


On 23 May 2012, Ewa Farna crashed her car between the towns of Třinec and Vendryně. She suffered only minor scratches.[5] According to a breath test she was driving under the influence of alcohol, with a blood alcohol content level of 1‰.[5] She had been celebrating the passing of her matura the day before and fell asleep behind the wheel. She blamed this on exhaustion caused by a
Pobierz k.....v - @tomashj2: 

Car crash

On 23 May 2012, Ewa Farna crashed her car between...
źródło: comment_wJVjAkTUVprBz6e9xr8wrhqGPYXRZp9M.jpg
Wyobraźcie sobie cumple, że macie przepiękną dziewczyne, z płaskim brzuszkiem i małą ale kształtną dupcią. Jak możecie to ruchacie ją jak #!$%@?, całujecie jej brzuch, macacie po dupie. Jak jej nie ma blisko to strugacie do niej pinokia. Wszyscy wam zazdroszczą. Życie jest piękne, a tu nagle jeb. Budzicie się rano i zamiast waszego kociaka leży wieloryb. Tak, wasza kochana dziewczyna zmieniła się w #!$%@? kaszalota. Zamiast porannego seksu chce jej się
@tomashj2: A ja ci powiem tak:jezeli jestes z kims tylko dla urody,oznacza ze jestes niedorozwiniety emocjonalnie.
Ja sie spotykalem z jednym rozowym to przytyla z ppwodu choroby(trzustka i tarczyca) ponad 40kg.I wiesz co?nawet mi do glowy nie przyszlo,zeby ja zostawic.
Jezeli naprawde kochasz,to pomimo wszelkich wad.Nie znasz,nie oceniaj.Moze byla chora i dlatego tyla?Z najnowszych zdjec wynika,ze wraca do formy.
Wiec czlowieku,wypuzuj poslady,bo atencji widze bardzo poszukujesz.
Pamiętajcie stuleje z pod tagu #tfwnogf, wygrywy i samce alfa


@tomashj2: Rady na temat związków i wyborów kobiet od pierwszej wody stulejarza. Cały Twój post aż krzyczy "nie znam się, ale się wypowiem pod publiczkę". Że też Ci się chciało dla paru plusów.