Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej inbie z #ewafarna. Naprawdę smutno mi, taka piękna dziewczyna była, chyba kiedyś do niej fapałem w myślach xD a teraz okazało się, że ewoluowała w #!$%@? wieloryba, ważącego jakieś 150 kg. Jak można tak szybko się zapuścić i tyle przytyć? A może stwierdziła, że będzie polsko-czeską Adelle? xD #logikarozowychpaskow
Jednak z tej całej akcji idzie ważna lekcja życiowa. Tak sobie o tym myślałem, i stwierdziłem że największy #przegryw to jej facet(jeśli oczywiście takiego miała). Wyobraźcie sobie cumple, że macie przepiękną dziewczyne, z płaskim brzuszkiem i małą ale kształtną dupcią. Jak możecie to ruchacie ją jak #!$%@?, całujecie jej brzuch, macacie po dupie. Jak jej nie ma blisko to strugacie do niej pinokia. Wszyscy wam zazdroszczą. Życie jest piękne, a tu nagle jeb. Budzicie się rano i zamiast waszego kociaka leży wieloryb. Tak, wasza kochana dziewczyna zmieniła się w #!$%@? kaszalota. Zamiast porannego seksu chce jej się hehe jeść. Całe wasze życie legło w gruzach, koledzy się z was śmieją i spędzacie długie wieczory przed komputerem opłakując dawną miłość.
Jaki z tego morał? Pamiętajcie stuleje z pod tagu #tfwnogf, wygrywy i samce alfa, najważniejsze jest to co kobieta ma w głowie a nie to, jak wygląda. Nawet najlepsza loszka na świecie, może transformować się w słonia. Ale to co w głowie zostaje i to powinna być podstawa w doborze partnera życiowego.
#bekazrozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
Pobierz tomashj2 - Drogie Mirki, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej inbie z #ewafarna. Na...
źródło: comment_mquN0xY17tMWsSTuj7uuQGGwdsZL0ajM.jpg
  • 28
Nawet najlepsza loszka na świecie, może transformować się w słonia. Ale to co w głowie zostaje i to powinna być podstawa w doborze partnera życiowego.


@tomashj2: daj spokój xD przecież wygrywy i samce alfa mają kolejkę kobiet i jak któraś przytyje z 45 do 46kg to ją #!$%@?ą z domu i biorą następną loszkę do łóżka xD Proszę cię, przecież loszka musi być zawsze piękna, szczupła i chętna do #!$%@? gały
Widziałem kiedyś wywiad z nią i mówiła, że po każdym koncercie i spotkaniu są poczęstunki - głupio nie spróbować a ona kocha jeść i jeśli od tego nie przytyje to sama się zdziwi :) Wciąż mi się podoba za tę jej charyzmę. Jak to jest, że takie energiczne dziewczyny często łatwo "puchną"? Chyba ich duch nie mieści się w małym ciele ;)