Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BeardMan: rzuc to gowno w #!$%@?. Zestresowany jestes glownie przez fajki, a zakladam, ze im wiecej myslisz o tym jakie fajki sa bleee, to palisz ich wiecej xD
Palilem srednio poltorej paki przez 14 lat i rzucilem, chociaz mialem nie raz takie rozterki jak ty. Bez fajek da sie zyc-i to jak fajnie:D
Portfel i organizm Ci podziekuja, a dodatkowo zobaczysz, co jest tak naprawde glownym zrodlem twojego stresu-uwierz mi na
@BeardMan: nie mysl o hajsie, wydaje sie, ze nalog zzera go w ciul i jak sie rzuci to sie zaoszczedzi, a tak naprawde roznicy nie odczujesz, wydasz na jakies inne #!$%@?, chyba, ze od razu gdzies te 200 zl co miech bedziesz wkladal, by nie korcilo, jak pisza przedmowcy przesadziles z atencja, tego nie robisz dla nas tylko dla siebie i swojego najblizszego otoczenia, mimo wszystko trzymam kciuki
@BeardMan: Wczoraj minął rok jak nie palę temat w którym rzuciłem z mirko :) Po ponad 10 latach palenia paczki, a czasami i więcej dziennie. W tym rzuceniu nie chodzi o to, że dałem słowo, że zrobiłem to tutaj etc. ale po prostu poczułem, że mam dość palenia. Wiedziałem, że się nie złamię, ponieważ ta niechęć była i jest we mnie tak silna, że nie mogła i nie może wygrać z
@BeardMan: Książka pt. "Prosta metoda jak rzucić palenie" autor Allen Carr. Nikt nie wierzy ze ksiazka może pomóc, sam nie wierzyłem ale przeczytalem i rzuciłem. Poleciłem kilku osobom które też rzuciły.
@BeardMan: a nie myślałeś, żeby zamiast rzucania, znacznie ograniczyć? Np do pół paczki dziennie. Ja tez kiedyś jarałem jak lokomotywa, męczyło mnie ale zbyt bardzo to lubię żeby rzucić (np. picia bez palenia nie wyobrażam sobie już w ogóle). Zacząłem zmniejszać dawkę i teraz lepiej się czuję i o połowę mniej mnie to kosztuje. Polecam ten styl życia. ;)
@BeardMan: Kolego ja rzucałem za pomocą elektronicznego papierosa podpowiem kilka rzeczy:
-na początku e palenia jest problem bo człowiek się nie może "napalić" na to można poradzić dobrą efajką i mocnym liqidem 24-36mg nikotyny. Dzięki temu będzie drapać w gardle i symulować prawdziwego papierosa. Możesz kupować smakole liqulidy, ale moim zdaniem nie da się ich palić ciągl
-kup dobrego papierosa i koniecznie składającego się z dwóch kompletnych zestawów abyś nigdy nie