Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BeardMan: ja najpierw uświadomiłem sobie że puszczam z dymem ponad 5 tysięcy rocznie a mógłbym za tę kasę zwiedzić Tokio. Odstawiłem w jednym momencie i zacząłem biegać 3/4 razy w tygodniu czyli dosłownie wypluwać płuca. Po 5/10 kilometrach ani myślałem żeby zajarać. Żadnych efajek, tabletek etc. Nie palę od 15 miesięcy. Przez pierwszy miesiąc jest głupawka a później rewelacja. I nie polecam ograniczenia bo i tak wrócisz do normy. Albo palisz
Stary! Żadne epapierosy, gumy itp. Wszystko uja warte bo i tak to zależy od Ciebie. Wszystko siedzi w Twojej głowie! Zadaj sobie pytanie: czy chcesz żeby papieros rządził Twoim życiem? Ja rok temu powiedziałem nie i co? można? Można. Bez epapierosów, bez stopniowego ograniczania, bez gum, tabletek itp. Tylko Twoja głowa. Powodzenia!
@BeardMan: Zawsze gdy ludzie mówili mi jak możesz to palić, przecież to gówno, tracisz zdrowie itp. itd. odpowiadałem im że to nałóg i że to nie takie proste. Zawsze proponowałem im żeby postanowili sobie że od jutra już nigdy nie będą jedli słodyczy. Zawsze to ucinało dyskusje.
Ja jestem w nałogu od 14 lat. Na chwile obecną nie pale od 12 stycznia br., ale wiem, że w dalszym ciągu jestem nałogowcem,