Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BeardMan: Przejdź na elektryka, ja zmigrowałem się 2 lata temu. Teraz moje koszty to ok 40 zł na miesiąc, palę płyn o mocy 6 i wypalam dziennie odpowiednik 5 normalnych papierosów.
  • Odpowiedz
@BeardMan: ty, ale obawiam się, że Ty nie chcesz rzuciuć. Zapodałeś "tylko" 2000 plusów, a jutro powiesz sobie, no przecież próbowałem, zebrałem 600 i usprawiedliwiony pójdziesz zapalić.

A tak na serio to próbuj z e-papierosem, plastrami i czym się da. Zawsze to jakiś substytut, nawet gdyby to miało być placebo.
  • Odpowiedz
@BeardMan: Paliłem 10 lat i rzuciłem z dnia na dzień bez żadnych wspomagaczy. Nie ma nic łatwiejszego niż rzucenie palenia jeśli wiesz jak się do tego zabrać.
Uświadom sobie że to nie Ty chcesz palić a Twój mózg, dorzuć medytacje oraz pracuj nad mózgiem rozbrajając kolejne wyuczone schematy myślowe.

Kiedyś przeczytałem że gdy naprawdę będziesz świadomy podczas palenia to rzucisz to w ciągu sekundy i to na zawsze. U mnie po
  • Odpowiedz
@BeardMan:
⇝2000+15
⇝kupowanie gotowych, miernych, drogich fajek
⇝nie wiedzenie jak preparować dobry tytoń samemu i nie wytwarzanie własnych papierosów

nie szanuje!
  • Odpowiedz