Wpis z mikrobloga

@janoosh: Większość z Jakubem Wendrowyczem przeczytana ... łącznie z limitowaną serią "Fantastyki" gdzie Jakub wystąpił po raz pierwszy... epickie XD
No i w wkrótce będę po "Wampir z M3" bo już upolowana :3
  • Odpowiedz
@zeligauskas: To zdaje się Lilan Glassa :) ... przyznam że kiedyś jak przychodziły do mnie propozycje z księgarni wysyłkowej to kilka razy kusiło mnie by te książkę zebrać... ale ostatecznie się nie zdecydowałem (za duży wybór za mało kasy :p)

A jak wolisz coś lekkiego w klimatach fantastyki to polecam "Kłamcę" i kolejne kontynuacje książki... Gł. bohater to Loki... ten z mitologii nordyckiej więc nie trudno się domyślić co tam
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: mi siębardzo podobało, fajna ksiazka, kupiłam jak czekałam na koleżankę aby się nie nudzic i powiem Ci ze strzał w dziesiątkę ;p

jest to taka własnie lekka sensacja i detektywistyczna, nie jest jakas typowo dziewczynska czy cos, po prostu bardzo łatwo się ją czyta ;p
  • Odpowiedz
@mar0uk: Mi się bardzo tam podobała historia księcia Filara... ogólnie atmosfera osaczenia i tego, że coś się zaczyna dziać z tym światem... a grafiki jak grafiki zawsze dobre :)
  • Odpowiedz