Wpis z mikrobloga

A ja uważam, że to dobrze że się tyle osób zatruło. Tylko powiedzcie mi bo nie siedzę w temacie, ten cały "Mocarz" to był dostępny w naziemnych sklepach z dopalaczami (lombardy itd.) czy online na kolekcjonerze?
Bo z ciekawości wpisałem w szukarkę na forum hyperreal słowo "Mocarz" i wyskoczył post z 7 lipca w temacie o kolekcjoner.nl:

Radzę uważać na maczankę "mocarz" znajomy ogarnięty w temacie prawie na oiomie po tym wylądował.


W tej branży istnieje taka dewiza:
Know your body, know your mind, know your substance, know your source.
Po to są takie strony jak erowid, bluelight czy nawet nasz polski #hyperreal by uniknąć takich sytuacji.
A tutaj debile kupują po jakichś lombardach sole do kąpieli czy inne odświeżacze powietrza czy amulety kolekcjonerskie, żadnej informacji o składzie (bo gdyby była informacja o składzie, to już nie można tego sprzedawać jako produktu kolekcjonerskiego). Ważne że pewnie tanie i klepie.
Tak samo te produkty na kolekcjoner.nl - gówniana strona, brak składu przy tych gównach do palenia.

Jeśli już ktoś to bierze, to może to robić tak by zachować względne środki bezpieczeństwa, kupować w zaufanych miejscach internetowych, są przecież recenzje w internecie. Nigdy w życiu nie kupiłem i nie kupiłbym "dopalacza" nie znając jego składu. To jak proszenie się o lądowanie na toksykologii.

PS: tutaj zabawna historia z jedną z ofiar duposraczy:
http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3933351,polnaga-kobieta-wypadla-z-balkonu-wiezowca-przy-ul-nowej-zdjecia,id,t.html?cookie=1

PS2: na hyperreal ktoś spekuluje, że w tym "Mocarzu" siedziało MMB-CHMINACA lub AB-CHMINACA wiki.

#narkotykizawszespoko #bekazpodludzi
  • 5
online na kolekcjonerze?


@Donk_von_Fisher: Potwierdzam, że do wczoraj był w kolekcjonerze do kupienia online. Najgorszy sklep z substancjami na rynku, a chyba jako jedyny paragony wystawia;D Wysyłają za pobraniem tylko- proponuje w ramach protestu zrobić im 100zamówień na spore kwoty na losowe dane ;)