Wpis z mikrobloga

#android #androidapp #aplikacje #aplikacjemobilne #film #filmy #chwalesie #darmowefilmy #filmove #filmove2

Download (wersja BETA, potem będzie Google Play): http://filmove.ga
Jestem twórcą Filmove (aplikacji na Androida pozwalającej na oglądanie filmów z serwisu cda.pl), którą być może pamiętacie ze sklepu Google Play. W styczniu tego roku została zbanowana i teraz, po maturze, zabrałem się za napisanie jej od nowa i ponowne wrzucenie do Google Play. Aplikacja przez parę dni będzie w trakcie testów BETA. Zapraszam do testowania :) Po okresie testów aplikacja przekieruje Was do stronę sklepu Google Play w celu zainstalowania aktualizacji. Zapraszam do zadawania pytań, wyrażania opinii i podawania sugestii na temat aplikacji bądź na dowolny temat związany z programowaniem na Androida
burno - #android #androidapp #aplikacje #aplikacjemobilne #film #filmy #chwalesie #da...

źródło: comment_2zknRO2j8tRikg3YCqlLXJB877L6Dcvg.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Za „naruszenie dokumentu DMCA” (amerykański dokument o prawach autorskich). Uważam że było to niesprawiedliwe, ponieważ nie zostało zgłoszone mi ani jedno naruszenie praw autorskich. Postanowiłem tym razem zadbać o lepszy model zgłaszania naruszeń i o pewne dodatkowe zabezpieczenie, które mogę wytłumaczyć na priv ;)
  • Odpowiedz
@list86: Mogę wrzucić, ale dodatkowo, bo jednak Google Play to 95% rynku i postaram się żeby to tam aplikacja się przede wszystkim pojawiła
  • Odpowiedz
@qmox: Chciałem zrobić nową, ale po pierwsze ta jest już rozpoznawana przez użytkowników poprzedniej wersji (a było ich całkiem sporo link, a po drugie stworzenie czegoś ładnego nigdy mi nie wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc jak na razie chyba ta zostanie
Magiczne okienko na razie służy tym, którym nie wyświetlają się filmy powyżej godziny (więcej info priv), w przyszłości może będą jakieś konkursy promujące facebooka
  • Odpowiedz