Wpis z mikrobloga

O #!$%@? co mi kumpel powiedzial to #rakinstant oraz #patologiazewsi ze mnie zasypiecie rachunkami za onkologie xD
Kumpel poznal laske na dysce, bawil sie z nia, potem drink i fajnie spedzili wieczor. Na drugi dzien ona mu w smsie napisala, ze pewnie ja zostawi bo ma dziecko. On ze mu to nie przeszkadza itd, juz mu sie troche nie podobalo ze matka a po dyskach sie szlaja. Ale wiadomo kazdy ma prawo sie zabawic, dzieciak lat 3. Po tygodniu jezdzenia do niej, zauwazyl ze dziecko je same zupki chinski i gorace kupki oraz kanapki z najtanszym cukrzastym dzemem. Zapytal sie czemu ona je normalnie kurczaka a dziecko jakies ciulstwa. Ta sie rzucila na niego ze jak chce to niech mu kupuje piersi z kurczaka albo zupy ja na to nie stac. Musi sobie kupic sukienke, buty nike oraz nowy telefon a jak bedzie mu normalnie dawac jesc to nie uzbiera. On sie przerazil, zerwal z nia, i zawiadomil opieke spoleczna o calwj sytuacji. Jak mi to mowil to az sie trzas z zlosci i powiedzial ze sprawy nie zostawi...
  • 38
@JulioIglesiasSexualPredator: Oczywiście masz rację. Dałem przykład lesbijek, bo zazwyczaj prawaki podają przykład gejów. Jako, że w tych pustych łbach lesbijki plasują się nieco wyżej, a do tego mogłem dorzucić cegiełkę do równouprawnienia to nie moglem się powstrzymać.
@janeeyrie: Jeśli dziewczyna wygląda choćby na przeciętną, to nie ma problemu ze znalezieniem zastępczego ojca. Wystarczy zmienić nawyk ,,jestem księżniczką niech wszyscy mnie podrywają'' na ,,o koleś jeździ rowerem, wysportowany, widać, że ma trochę pieniędzy, zagadam że niby proszę o poradę odnośnie tego sportu, po minucie zejdę na inny temat''.

Mógłbym założyć się, że max 20 tak zagadanych chłopaków i znalazłaby. Faceci uwielbiają, gdy dziewczyna angażuje się w relację bardziej niż