Wpis z mikrobloga

Cześć z Was myślała, że przedawkowałem ostre, część rozmyślała czy jeszcze żyję, kolejni zastanawiali się czy mnie piekło pochłonęło.....

Otóż NIE! Złego diabli nie biorą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co przygotuję w najbliższy weekend będzie #!$%@?ło kubki smakowe zarówno smakiem jak i ostrością.... Bo podobno wszystko jest lepsze z serem ( ͡ ͜ʖ ͡)

W gąszczu rozrywek jakich dostarcza mi moja praca rozmyślałem co by tu przygotować z suszu, żeby umilić sobie czas w oczekiwaniu na jesień podczas której zakupię świeżutkie karolinki, jolki i inne siódemki :) No i wpadłem na pomysł zrobienia czegoś prostego i smacznego. Czegoś, czym nie powstydziłby się posmarować kanapeczki sam Belzebub.

Tak... posmarować... bo tym razem to nie będzie sos, a #!$%@?ńsko ostry serek topiony ( ͡ ͜ʖ ͡) z tak wspaniałymi dodatkami jak bhut jolokia, naga viper czy 7 pot red :)

Przepis będzie banalny, niczym kilka wskazówek jak zamienić śniadanko w sesję tortur :)

A tymczasem jako przedsmak wrzucam etykietkę :P

Już niedługo więcej pod #goomowesosy

#chili #chilijem #papryczki #gotujzwykopem
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak: @jednakwiecejniz14sekund:
Pobierz goomowy - Cześć z Was myślała, że przedawkowałem ostre, część rozmyślała czy jeszcze ...
źródło: comment_LFE0f6JMEUV3EdUzecVAU7o8NHoaEtj0.jpg
  • 38