Wpis z mikrobloga

Cześć z Was myślała, że przedawkowałem ostre, część rozmyślała czy jeszcze żyję, kolejni zastanawiali się czy mnie piekło pochłonęło.....

Otóż NIE! Złego diabli nie biorą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co przygotuję w najbliższy weekend będzie r-----------o kubki smakowe zarówno smakiem jak i ostrością.... Bo podobno wszystko jest lepsze z serem ( ͡ ͜ʖ ͡)

W gąszczu rozrywek jakich dostarcza mi moja praca rozmyślałem co by tu przygotować z suszu, żeby umilić sobie czas w oczekiwaniu na jesień podczas której zakupię świeżutkie karolinki, jolki i inne siódemki :) No i wpadłem na pomysł zrobienia czegoś prostego i smacznego. Czegoś, czym nie powstydziłby się posmarować kanapeczki sam Belzebub.

Tak... posmarować... bo tym razem to nie będzie sos, a s----------o ostry serek topiony ( ͡ ͜ʖ ͡) z tak wspaniałymi dodatkami jak bhut jolokia, naga viper czy 7 pot red :)

Przepis będzie banalny, niczym kilka wskazówek jak zamienić śniadanko w sesję tortur :)

A tymczasem jako przedsmak wrzucam etykietkę :P

Już niedługo więcej pod #goomowesosy

#chili #chilijem #papryczki #gotujzwykopem
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak: @jednakwiecejniz14sekund:
goomowy - Cześć z Was myślała, że przedawkowałem ostre, część rozmyślała czy jeszcze ...

źródło: comment_LFE0f6JMEUV3EdUzecVAU7o8NHoaEtj0.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goomowy: mimo ze nie przepadam za ostrym i sprawia mi to wiecej bolu niz przyjemnosci, to uwielbiam te twoje wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale serka akurat bym sprobowal
  • Odpowiedz
@goomowy: JA P------E JAK MNIE W-------Ą TAKIE CIOTY, NO K---A. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA W--------M WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE W--------M, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO W--------M
  • Odpowiedz
@goomowy: mam takie pytanie
Czy w jakimś sklepie da się dostać jakiś sos, który uważasz za dobry? Nie chodzi mi o jakiś k------o ostry, bo jestem w tym temacie Januszem, ale o taki, który by mi palił mordę i był dobry, ty byś pewnie nawet go nie poczuł :P
  • Odpowiedz
@goomowy: można kupić lub zamówić u Ciebie taki sos? Interesuje mnie mały słoiczek czegoś s----------o ostrego, chcę sprezentować ojcu, bo uwielbia ostre jedzenie. Zastanawia mnie tylko kwestia przeciwwskazań zdrowotnych - kto nie może jeść tak ostrych potraw?
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: Z kupowanych sosów bardzo smaczna jest sriracha. Nie śmierdzi octem i ma bardzo przyjemny smak. Mocy tam niewiele bo ok 2500 SHU, ale jest dobra. No i jeszcze sosy bbq Jack Daniel's są bardzo smaczne :)
  • Odpowiedz