Wpis z mikrobloga

@Pawloo: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@sermaciej: To jest stacja meteo, a dokładniej jej mózg :) Właśnie zaczynam skrobać program, koło północy będzie już działać :D
@DOgi: Na Mirko to lepiej uważać :D
@StayAlive: Tak, samemu. Ciekaw jestem jakbyś zareagował jakbym Ci powiedzial, ze to robota 17latka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pawloo: a co za różnica 15, 17 czy 24 lata? ;) Fajnie, że masz takie hobby, a to, że wrzucasz to na mirko tylko motywuje do pracy - tylko gdyby czasu trochę było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sermaciej: Zbiera dane (temperatura, wilgotność, prędkość i kierunek wiatru, suma opadu) i wysyła je po wifirifi do bazy MySQL gdzieś w internecie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@StayAlive: Często zwracam uwagę na mój wiek, wręcz bardzo często, ale to nie dlatego, że się obnoszę że jaki to ja nie jestem zajebisty ;) Po prostu chcę do tego mobilizować innych - że nawet będąc nastolatkiem można !
  • Odpowiedz
@wczoraj: Tak, szczególnie że ja teraz mam wakacje i zamierzam sporo programować... ale też nie całe wakacje, przecież też kiedyś trzeba wyskoczyć na jakiegoś browarka czy coś ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
thingspeak


@michal0007: Po co mi thingspeak, jak jestem w stanie napisać w jeden wieczór aplikację, która będzie przez PHPa dodawała rekord do bazy w MySQLu, a potem sobie to przykładowo na stronce z użyciem AJAXu i JSa ładnie wyświetlić? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie lubię korzystać z czyichś rozwiązań, zwykle przeklepuje wszystko samemu :)
  • Odpowiedz