Wpis z mikrobloga

Ejejej, mircy!
Mam dla was #protip stulecia. Taki, który działa w 8 przypadkach na 10.
Coś się wam krzyczy w życiu? Druga połowa ma focha? Rodzic jest smutny? Sąsiad hałasuje? Kolega z pracy podjada wam sałatkę? Brat śmierdzi? Żona nie chce zrobić orzechona?
Jest na to rozwiązanie!
ROZMOWA!!!
Zamiast smęcić na mirko, jak to was świat nie kocha, idźcie i pogadajcie. Taka prawda, że 3/4 waszych problemów wynika z tego, że nie rozmawiacie. Nie tak szczerze i na serio. Nie mówicie o swoich oczekiwaniach i potrzebach, ale również nie słuchacie drugiej osoby.
Nie gwarantuje wam 100% skuteczności, nie ma lekko, będą takie sytuacje kiedy rozmowa nie pomoże. Myślę jednak, że czasem warto spróbować, bo to droga dość prosta i tania.
Straszny truizm i brzmi jak jakaś sekciarska gadka, ale jak czytam zwierzenia mirków, to do takiego wniosku dochodzę.

SPAMUJĘ TAGAMI DLA WIĘKSZEJ CHWAŁY CTHULHU!
#zwiazki #seks #stulejacontent
#tfwnogf #tfwnobf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#boldupy #gorzkiezale
  • 10
@Fafnucek:

Ejejej, mircy!
Mam dla was #protip stulecia. Taki, który działa w 8 przypadkach na 10.
Coś się wam krzyczy w życiu? Druga połowa ma focha? Rodzic jest smutny? Sąsiad hałasuje? Kolega z pracy podjada wam sałatkę? Brat śmierdzi? Żona nie chce zrobić orzechona?
Jest na to rozwiązanie!
WÓDKA

fix'd
@ravpawlisz: "Nie jeżdżę samochodem, bo samochody biorą udział w wypadkach." Nie z każdym się dogadasz , ale moim zdaniem warto spróbować. Nawet jeśli się nie uda, to przynajmniej wiesz na czym stoisz.
@Michal1991: Pierniczenie, ale przyjmuję, że żart.
@geekmaster: Nie, nie każdy beton da się skruszyć, ale z mojego doświadczenia są to przypadki marginalne. Całe życie, nawet z jakichś awantur z Sebami udawało mi się wygadywać.