Wpis z mikrobloga

Jeszcze w sprawie tego programu... Kukiz we wtorek #!$%@?, że program robi CAS, a w środę że programy niepotrzebne, bo żadna partia ich nie realizuje. Popiera JOW, a potem u Olejnik twierdzi, że STV jest lepszy od JOW. Potem w jednym zdaniu popiera wolny rynek i czebole.
Co chwilę sobie zaprzecza. Może ktoś wyjaśnić skąd to się bierze? Może Kukiz będzie miał dwa programy? Jeden od CAS, a drugi związkowy i oba będzie propsował na tym samym wiecu. #kukiz #4konserwy #polityka #bekazkukiza
  • 7
  • Odpowiedz
Co chwilę sobie zaprzecza. Może ktoś wyjaśnić skąd to się bierze?


@Velati: Bo ma problemy ze swoimi poglądami a raczej ich brakiem. Chce zrobić wszystkim dobrze ale nie wie jeszcze jak ;)
  • Odpowiedz
@Velati: Każda twarda deklaracja z jego strony będzie się wiązać z utratą elektoratu. Na razie robi uniki mówiąc, że program będzie ustalany i realizowany przez ekspertów (CAS).
  • Odpowiedz
@Velati: nie wiem czy tak jest ale w każdym razie taka jest moja nadzieja. Mianowicie, wydaje mi się, że Kukiz faktycznie chce realizować program okołowolnościowy (CASowy). Wie jednocześnie, że głosujący na niego to w zdecydowanej większości elektorat centro-lewicowy który takim hasłom jest nieprzychylny (powołuję się na wpis Wiplera https://www.facebook.com/wipler/posts/943925682325423). Myślę, że tak długo jak się da Kukiz będzie unikał jak ognia jakiejkolwiek deklaracji światopoglądowej innej niż to co do tej pory
  • Odpowiedz
@Velati OBY. (jeśli tak będzie to w końcu zostaną u nas zapoczątkowane sensowne zmiany. I tego właśnie się boję. Że to nadzieja na taki scenariusz zaciemnia mi obraz myśleniem życzeniowym).
  • Odpowiedz